Кондиціонери створюють комфорт у вашому будинку і на роботі; підтримують оптимальну для людини температуру і вологість, очищають повітря і роблять його здоровим і свіжим, підтримують потрібний рівень вологості і не допускають зростання цвілевих грибків.
Кондиціонер збільшує працездатність, тому що в приміщенні з кондиціонером люди відчувають себе бадьоріше і активніше. І набагато приємніше робити покупки в магазинах, проводити час в ресторанах і жити в готелях, обладнаних системою кондиціонерів.
Працездатність людини залежить від внутрішнього клімату приміщень, де він знаходиться. Підвищено/знижена температура, надмірна вологість погано впливають на робочу активність.
Негативно на здоров’я може вплинути забруднене повітря, тому кондиціонер може підняти якість повітря за рахунок його очищення.
Для вирішення проблеми вентиляції та очищення повітря були створені кондиціонери, оснащені цими функціями і обладнані фільтрами.
Крім функції очищення повітря, багато сучасних кондиціонерів оснащені опціями його зволоження та іонізації. Такі моделі здатні збагатити атмосферу квартири і офісу корисним для здоров’я і роботи мозку киснем. Крім того, кондиціонери, що контролюють рівень вологості позитивно впливають на роботу побутових приладів.


З огляду на перераховані вище переваги кондиціонерів, експерти приходять до висновку про необхідність їх використання:

  • В будинках і квартирах.
  • В магазинах і офісах.
  • В ресторанах, барах і кафе.
  • В басейнах, робочих цехах, складах і т. д.


Кондиціонери для дому та квартири
детально


Кондиціонери та системи вентиляції для барів, кафе, ресторанів
детально


Кондиціонери та системи вентиляції для офісу та магазину
детально


Системи вентиляції і системи осушення для басейнів
детально

Наша компанія працює на ринку кліматичної техніки з 2000 року. За цей час наші фахівці накопичили великий досвід в монтажі і продажу різних систем кондиціонування повітря як побутових, так і промислових. Так само ми пропонуємо великий вибір іншої кліматичної техніки: конвектори, теплові завіси, осушувачі, зволожувачі, очисники, і ми намагаємося постійно розширювати асортимент.
Ми пропонуємо Вам тільки найкращих і надійних виробників, чия продукція відповідає міжнародним сертифікатам якості. Всі гарантійні зобов’язання підтверджені офіційними постачальниками продукції в Україні, про що свідчать гарантійні талони фірм виробників і офіційних постачальників. Так само ми маємо свою власну сервісну службу, яка швидко і ефективно може забезпечити Вам сервісне обслуговування кондиціонерів, визначити несправність і, в більшості випадків, усунути її на місці.
Для Вашої зручності ми створили «Інтернет магазин кондиціонерів «ЖАРА», що б Вам було легше розібратися в різноманітті кондиціонерів, зорієнтуватися в попередній вартості, подивитися зовнішній вигляд, так як на сьогодняшній день існує величезна кількість дизайнерський пропозицій у різних виробників.

 

Регуляція швидкості руху повітря, температури, його чистоти і вологості – дуже важливі параметри. Саме ними обумовлюється мікроклімат всередині приміщення і, як наслідок, самопочуття тих, хто там знаходиться. Мало хто знає, але в залежності від того, наскільки якісні умови, можна оцінити і функціонування техніки. Так, наприклад, відповідна кліматична система для квартири покликана забезпечити безперебійну роботу електронного обладнання. Незалежно від того, про які об’єкти ми говоримо: комерційних, промислових або побутових, – установках кліматичних систем в приміщенні життєво необхідна. Це пов’язано з особливостями архітектури сучасних споруд, де передбачена максимальна герметизація об’єктів.

Якими бувають кліматичні системи
Чистота і свіжість повітря – це не тільки запорука гарного самопочуття всіх, хто знаходиться в приміщенні. Цей факт також позитивно позначається на запобігання ряду негативних факторів, таких як пліснявий грибок і так далі. Кліматична техніка користується величезним попитом, і виробники невпинно виводять на ринок якісь нові пропозиції, що дозволяють якісно вирішувати ті чи інші завдання. В цілому, асортимент можна класифікувати наступним чином:
• Кондиціонери. Перше, що спадає на думку пересічному покупцеві, коли мова заходить про кліматичні системи. Вони мають свої переваги і недоліки, але, при цьому, не перестають користуватися популярністю.
• Спліт-системи – більш ефективне обладнання, яке відмінно справляється з навантаженнями і, при цьому, гарантує менший рівень шуму. Вони, в свою чергу, діляться на різні типи і, як наслідок, це дозволяє встановлювати їх туди, куди зручно.
• Конвектори – активно використовуються в якості додаткового джерела тепла. Є найбільш економним і, в той же час, досить ефективним видом опалення. Існують як електричні, так і газові.
• Теплові завіси – покликані захищати приміщення від холодного повітря, що проникає в простір через вікна і / або двері. Незважаючи на спрощений принцип своєї дії, відрізняються потужністю вентиляції.
• Осушувачі – використовуються в умовах підвищеної вологості, що тягне за собою навіть ймовірність передчасного руйнування конструкції, не кажучи вже про корозії, грибках і так далі.
Не менш важливими є і такі елементи як зволожувачі та очищувачі. Всі ці елементи, в своїй сукупності, і являють собою кліматичні системи. Київ може похвалитися достатком товарів самих різних категорій, але співробітники Ukrainian Technical Company об’єднали в своєму асортименті тільки ті пропозиції, які відповідають високим стандартам якості. Тут дуже важливо розуміти, що співвідношення таких параметрів як ціна і якість – чи не найголовніше. І тому, у нас ви неодмінно знайдете товари, максимально відповідні, в тому числі і під ваш бюджет. Але, при цьому, купуючи дешевшу систему, ви все одно отримуєте такий продукт, який відповідає заявленим характеристикам і високим стандартам.

Як правильно підбирається кліматична система
Створення оптимального мікроклімату – дуже важливе завдання. У ньому мають потребу абсолютно все, біс винятку, приміщення. Найпопулярніші компанії-виробники постійно прагнуть придумати щось нове, зробити свою продукцію не тільки унікальною і зручною, але і сучасною, що відповідає вимогам навіть найвимогливіших покупців. І, треба б відзначити, що багатьом це вдається зробити. Якщо ви поки не можете визначитися, які саме елементи системи вам потрібні, або ж ви хочете, щоб у вас була максимально повна і ефективна кліматична система, ви можете звернутися до менеджерів Ukrainian Technical Company, які допоможуть прийняти вірне рішення.

При виборі товарів, обов’язково звертайте увагу на те, чи відповідають заявлені функції вашим потребам. Стандартні пристрої повинні поєднувати в собі такі можливості як: зволоження, очищення і вентиляція. У більш сучасному обладнанні можуть бути і додаткові опції: осушення, іонізація, ароматизація. Важливий аспект – потужність роботи пристрою. Зручність управління – не менш значуще критерій. Рівень шуму, габарити, спосіб установки, зовнішній дизайн … Все це має значення, тому, важливо постаратися з першого разу все вибрати правильно.

Якщо кліматичні системи для будинку, то в Ukrainian Technical Company
У Києві, як і в усій Україні, існує дуже багато компаній, які займаються кліматичними системами. Чому ж варто віддати перевагу саме нам:
1. Багаторічний досвід. Саме цей фактор дозволяє нам не тільки поіменно знати всіх виробників, але і з легкістю відрізняти їх продукцію між собою, знати про переваги і недоліки кожного товару. Ми швидко визначаємо, чи буде відповідати той чи інший товар вашим потребам.
2. Широкий асортимент пропозицій. У нас ви знайдете абсолютно все товари для самих різних приміщень і, що не менш важливо, в рамках різного бюджету. Тому, якщо вам потрібна кліматична система для будинку, або ж ви дбаєте про якомусь нежилому просторі – значення не має. У нас є все, причому від кращих виробників, яким ми довіряємо.
3. Ми з задоволенням розбираємося в проблемі, з якої до нас приходить клієнт, відповідаємо на всі питання і допомагаємо вирішити задачу найбільш оптимальним і вигідним шляхом. У числі наших співробітників – компетентні фахівці, які не перестають розвиватися у своїй професійній сфері.
4. Суворі дотримання дедлайнів. Своєчасне виконання зобов’язань – наш пріоритет. Тому, перш ніж приступити до виконання того чи іншого завдання – ми обов’язково узгоджуємо терміни, яким, в результаті, відповідаємо.