Кондиціонери касетного типу відмінно підходять для великих офісів, а також інших підприємств з великою кількістю співробітників. Кондиціонери цього типу рівномірно розподіляють повітряний потік одночасно по всіх чотирьох напрямках. Тому у співробітників, які знаходяться поблизу кондиціонера, відсутній будь-який дискомфорт.

Також кондиціонери касетного типу дуже добре підходять для використання в ресторанах, кафе, презентаційних залах, так як гармонійно вписуються в інтер’єр приміщення.

Канальні кондиціонери  це напівпрофесійні спліт-системи, що забезпечують повномасштабне кондиціонування повітря в приміщеннях, що складаються з декількох кімнат. Найчастіше кліматичне обладнання монтується в офісних і торгових центрах, магазинах, ресторанах, готелях. Однак спліт системи канального формату можна використовувати для підтримки мікроклімату в заміських будинках або квартирах з високими стелями.

Центральне кондиціонування приміщень здійснюється за допомогою повітряного потоку і реалізовано за допомогою вбудованого в центральний воздуховод випарного блоку кондиціонера, що має велику потужність, після чого охолоджене повітря рівномірно розподіляється по приміщеннях. Основні функції центрального кондиціонера це очищення, попереднє охолодження або нагрів вуличного приточного повітря.

Система вентиляції і кондиціонування сучасної офісної будівлі повинна відповідати певним вимогам. Кожна з систем повинна мати можливість досягнення окремих параметрів повітря для різних офісних блоків. Ці параметри стосуються як температури, так і вологості повітря. Кліматичні системи повинні працювати цілодобово, безперервно охолоджуючи або нагріваючи повітря і зберігаючи температуру в робочих приміщеннях.

Стислі поради щодо вибору системи кондиціонування:

Коли вибираєте виробника систем кондиціонування, радимо відштовхуватися від таких пунктів, як:

 • ціна;
 • надійність;
 • економічність;
 • рівень шуму роботи кондиціонера;
 • зовнішній вигляд;
 • простота  експлуатації.

Щоб коректно розрахувати, яку систему кондиціонування краще використовувати в офісі, необхідно враховувати такі дані окремо по кожному з приміщень:

 • площа і висота стель;
 • кількість вікон і сторони світу, на які вони виходять;
 • розміщення офісу під покрівлею чи ні;
 • середня кількість осіб, які одночасно перебувають у офісі;
 • кількість техніки в приміщенні, яка виділяє тепло.

Для підтримки більш комфортного мікроклімату в офісі систему кондиціонування рекомендується зробити  проект системи кондиціювання разом з системою вентиляції.

Найкращі виробники, яких ми рекомендуємо: Dekker, Gree, Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy, Panasonic, Daikin, McQuay.

Замовити розрахунок вартості проектування та монтажу інженерних систем можна у наших фахівців по телефону +38 (044) 451-52-52, +38 (044) 451-52-55 або на сайті: zhara.kiev.ua.

 

Магазини та офісні приміщення – простору, в яких неодмінно варто контролювати температурний режим і якість повітря. Це пов’язано не тільки з великою кількістю людей, що знаходяться тут, але і з технікою, її продуктивністю. Вирішити цю задачу дозволяють правильно підібрані кліматичні системи. Якщо мова йде про кондиціонери для офісу чи магазину, важливо розуміти, що це повинні бути потужні пристрої, які відрізняються низьким рівнем шуму і, при цьому, здатні охолодити приміщення до необхідних температур. Найбільш поширений варіант – спліт-установки. Залежно від характеристик приміщень, перевагу можна віддавати різним типам агрегатів. Не варто забувати і про систему вентиляції.

Як вибрати кондиціонер для офісу
Спліт-системи особливо популярні серед самих різних категорій покупців. Вони актуальні як для маленьких офісів, так і для великих. Потужний вентилятор дозволяє охолоджувати весь простір, не створюючи так званих мертвих зон. Внутрішні блоки тільки доповнюють інтер’єр.

Якщо мова йде про невеликі просторах, то можна звернути увагу на найпоширеніший, ефективний і, в той же час, найбільш економний варіант – настінний кондиціонер. У числі основних недоліків – можливість охолоджувати тільки те приміщення, в якому встановлений цей кондиціонер для офісу. І якщо є потреба в кондиціонуванні кількох приміщень (кабінетів і т.п.) – ми варто звернутися до мульти спліт-системи, що дозволяє підключити до зовнішнього блоку до 6 внутрішніх блоків різних типів і рівнів потужності.

Виробники приділяють максимум уваги створенню нових товарів, які будуть відповідати потребам покупців. Тому, на ринку з’являються нові моделі касетних, стельових, канальних систем. Вони в умовах офісу можуть бути куди більш практичним варіантом, ніж, наприклад, ті кондиціонери, які призначені для побутового використання.

Що потрібно знати про кондиціонер для магазину
Принцип вибору кондиціонера для магазину такий же, як і у випадку з офісом. Тут важливо розуміти, яке приміщення буде кондиціонуватися, визначитися з функціоналом, яким має відповідати пристрій. Керуватися можна наступними факторами:
• Вартість. Залежно від бюджету, яким ви маєте в своєму розпорядженні, в Ukrainian Technical Company можна підібрати підходящу систему кондиціонування та вентиляції, не втрачаючи, при цьому, як.
• Надійність. Наші співробітники дадуть відповідь на всі ваші запитання, а в експлуатаційних характеристиках пристрою можна побачити, наскільки надійний і потужний ви купуєте кондиціонер для магазину.
• Рівень шуму і простота в експлуатації. Ці фактори безпосередньо впливають не тільки на ефективність роботи персоналу, а й істотно полегшують процес контролю роботи самого агрегату.
• Економічність. Залежно від потужності, а також від багатьох параметрів (функціоналу кондиціонера), можна досить точно розрахувати витрати на обслуговування кондиціонера.
• Зовнішній вигляд. Незалежно від того, якого типу ви віддаєте перевагу і де будуть встановлювати його – важливо, щоб його дизайн не порушував загального концепту декору всередині приміщення.

Потрібні кондиціонери для магазину або офісу? Вам в Ukrainian Technical Company!
1. Компетентність фахівців. Якщо ви поки не маєте ні найменшого кончини про систему кондиціонування, але усвідомлюєте, що це питання важливо вирішити (максимально в вашу користь) – співробітники Ukrainian Technical Company допоможуть вам знайти оптимальний варіант. Запропоновані нами системи обов’язково будуть відповідати всім вашим вимогам.
2. Широкий асортимент товарів і ціновий діапазон. Одне з ключових переваг полягає в тому, що ми віддаємо перевагу тільки тим виробникам, в якості продукції яких абсолютно впевнені. Також, для того, щоб ви неодмінно змогли знайти те, що шукаєте, ми звертаємо увагу на товари в різних цінових сегментах і відбираємо кращі кондиціонери для магазину і для офісу.
3. Гарантія дотримання термінів і якості виконаної роботи. Якщо ви не хочете самостійно займатися питаннями установки – це дуже правильне рішення. Але щоб все працювало коректно і ефективно – цей відповідальний процес важливо довірити досвідченим фахівцям, які не тільки мають певний досвід за плечима, але і в курсі сучасних тенденцій.

Причин, за якими обов’язково потрібно встановлювати кондиціонери в офісі або в магазинах – дуже багато. І вам неодмінно варто звернутися до Ukrainian Technical Company, щоб не тільки знайти оптимальний варіант для себе, а й істотно заощадити, адже у нас самі конкурентні ціни на ринку.