Кондиціонери для дому та квартири

Перевагою спліт-систем є їх універсальність. Їх можна з легкістю використовувати в більшості приміщень і в самому ходовому діапазоні потужностей. Такі спліт-системи характеризуються низьким рівнем шуму, невисокою ціновою політикою і досить широким асортиментом. Спліт-система складається з двох окремих блоків: внутрішнього і зовнішнього.

Мульти-спліт системи кондіціонування дозволяють підключати до одного зовнішнього блоку до шести внутрішніх блоків різних типів і потужностей. Мульти-спліт системи дуже ефектно доповнюють будь-який інтер’єр і заощаджують простір. Їх найчастіше можна побачити в офісах, магазинах та підприємствах, де піклуються про здоров’я співробітників.

Встановлюються вони, як випливає з назви, або внизу стіни, або на стелі. При цьому потік повітря в першому випадку прямує вгору, в другому – горизонтально уздовж стелі.
Така конструкція дозволяє рівномірно розподіляти охолоджене повітря по приміщенню і уникати попадання прямого потоку на людей.

Незважаючи на погоду за вікном, піклуватися про клімат в будинку дуже важливе завдання. Якщо Ви ще не стали володарем такого важливого в літній період кліматичного пристрою, як кондиціонер, радимо не відкладати цю справу в довгу шухляду.

Останнім часом кондиціонери стають все більш функціональні, а що головне цілком доступні за ціною.

Dekker, Gree, Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy, NeoClima, Daikin, Electrolux, Lessar, Panasonic, Cooper&Hunter, Sensei, Mitsubishi Heavy, AC Electric, HOAPP, Ballu

Серед безлічі виробників кліматичної техніки найбільш вдалі для дому та квартири є Dekker, Gree, Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy, NeoClima, Daikin, Electrolux, Lessar, Panasonic, Cooper&Hunter, Sensei, Mitsubishi Heavy, AC Electric, HOAPP, Ballu і т. п. Техніка цих брендів прослужить довго. На всю техніку надається гарантія. Ми маємо всі необхідні ліцензії та сертифікати. Ваші вкладені гроші і очікування будуть повністю виправдані. Довіртеся нам і ми, а так же, наша продукція, виправдає всі ваші надії. Ви залишитеся задоволені і щасливі!

Замовити розрахунок вартості проектування та монтажу інженерних систем можна у наших фахівців по телефону +38 (044) 451-52-52, +38 (044) 451-52-55 або на сайті: zhara.kiev.ua.

 

Вибір кондиціонера – завдання не з простих. Є різниця навіть в тому, в який саме приміщення ви підбираєте пристрій. Важливо продумати всі деталі: функціонал, специфіку установки, додаткові можливості, рівень потужності і так далі. Найвигідніше займатися всіма цими питаннями на етапі повноцінного ремонту, але, якщо ви відчули потребу в системі кондиціонування задовго після того, як зробили ремонт, відзначимо, що встановлювати кондиціонери для квартири або ж для будинку, незалежно від їх стану і ремонту, не складе праці. Втім, є деякі нюанси, які дозволять вам не тільки з першого разу підібрати відповідне пристрій, готове послужити довгу службу, а й істотно заощадити бюджет. Фахівці компанії Ukrainian Technical Company вже готові взяти активну участь у виборі для вас підходящої системи.

Як вибрати кондиціонер для дому та не помилитися
Кондиціонер – це багатофункціональна кліматична установка. Збираючись придбати такий пристрій, важливо, щоб воно було не тільки ефективним і простим / зрозумілим в експлуатації, але і відрізнялося наявністю необхідних характеристик. Вибираючи кондиціонер, важливо розуміти, який саме вам може знадобитися.
1. Спліт-системи. Визнані найбільш затребуваними. Вони відрізняються досить лояльною і доступною вартістю, а головна перевага – широкий асортимент пропозицій від самих різних виробників. Це дозволяє покупцям з різним бюджетом знайти найбільш оптимальний варіант для себе. Ще одна перевага – це низький рівень шуму. Для будинку, втім, як і для офісного приміщення, цей критерій відіграє чи не найважливішу роль. Сама по собі система являє собою з’єднання зовнішнього і внутрішнього блоків.
2. Мульти спліт-системи – відмінне рішення для великих офісів, підприємств, магазинів, ресторанів і так далі. Ці кондиціонери для будинку теж вельми непоганий варіант, тільки якщо житловий простір досить велика. Головна перевага – можливість підключити до одного блоку зовні до 5 блоків всередині простору (різних потужностей і типів). Як наслідок – економія простору і збереження дизайнерських задумок в інтер’єрі, без порушення загального концепту.
3. Підлогово-стельова система кондиціонування. Уже за назвою ясно, що мова йде про тип установки і, як наслідок, про направлення потоків повітря. Завдяки чому забезпечується рівномірний охолодження простору.
Наявність кондиціонера дозволить вам зберігати в своєму будинку будь-хто, оптимальний і комфортний для вас температурний режим, незалежно від того, який час року і яка погода за вікном. Звертати увагу потрібно не тільки на функціонал, але і на систему захисту, рівень потужності і інші фактори.

Які взагалі існують кондиціонери для будинку: за типом і розташуванням
Стандартний функціонал кондиціонерів включає в себе такі можливості як: контроль перепаду температур, наявність безшумного режиму (що особливо актуально для нічного використання пристрою), два напрямки потоку повітря, автоматичний перезапуск. Втім, більш сучасні моделі можуть відрізнятися і іншими, додатковими характеристиками, серед яких: очищення повітря, вентиляція, осушення, зволоження, іонізація. Якщо класифікувати ці пристрої за типом, то класифікація буде наступною:
• Побутові. Порівняно низька потужність, з розрахунком роботи в межах однієї кімнати. Це – оптимальний кондиціонер для будинку.
• Напівпромислові. Потужність вище, в середньому, в 3 рази, і такі пристрої розраховані на установку в заміських будинках, в невеликих магазинах, кафе, ресторанах, великих квартирах або офісах, площа яких не перевищує 300 квадратних метрів. Тут і більший ресурс (в порівнянні з побутовими), і підвищена надійність.
• Промислові. Це вже для масштабних торговельних центрів, офісних комплексів, спортивних споруд і так далі. Потужність установки може досягати десяти тисяч кіловат. Тому, встановлювати їх в маленькі простору просто немає сенсу.
Залежно від дизайну простору, особистих побажань, цілей установки кондиціонера і площі приміщення, вибирається найбільш правильний тип установки.
• Настінні спліт-системи – найпопулярніші в побутовій сфері. Часто монтується під стелею, безпосередньо всюди вікна. Такий підхід дозволяє здешевити вартість роботи фахівців з установки. Наявність настінного або дистанційного пульта дозволяє легко контролювати і регулювати роботу пристрою. Зовнішній блок, який досить галасливий в роботі, розміщується зовні.
• Касетні. Більше затребувані в споруди промислового призначення. Втім, в будинку теж можна, якщо висота стелі – 3 метри і вище. Кріплення пристрою проводиться безпосередньо в міжстельовому просторі. Відмінне рішення для великих приміщень.

Канальні. Специфіка монтажу приблизно така ж, як і у касетних. Перш ніж приступити до вибору такого агрегату – важливо ретельно продумати всю кліматичну систему і з цього питання варто звернутися до експертів Ukrainian Technical Company, адже даний тип передбачений для приміщень, в якому часто одночасно перебуває велика кількість людей і в домашніх умовах він може бути не актуальний .

Підлогові, напольно-стельові, мобільні, колонні, віконні – все це типи кондиціонерів, що класифікуються за специфікою установки. І перш ніж визначитися з тим чи іншим видом – обов’язково варто порадитися з досвідченими фахівцями, які підкажуть, який варіант для вас буде найбільш вигідним.

Будь-кондиціонер для квартири від Ukrainian Technical Company – вигідна інвестиція в домашній мікроклімат

Кондиціонери – справжня знахідка сучасності. Його функції забезпечують комфорт людини, підтримують його самопочуття, настрій і здоров’я в цілому у відповідному тонусі. Простота експлуатації, безперебійна робота пристрою, доступна вартість, наявність всіх потрібних режимів … Що ще потрібно для того, щоб створити в своєму будинку ідеальний мікроклімат, підтримувати оптимальний температурний режим? Ukrainian Technical Company пропонує вам широкий асортимент товарів, в якому ви неодмінно знайдете відповідний для вас кондиціонер для квартири. Ми віддали перевагу тим виробникам, в якості продукції яких впевнені на 100%. А це значить, що усі товари, які ви можете замовити у нас, відповідають найсуворішим стандартам. Багаторічний досвід роботи в даній сфері і бездоганне знання кліматичної системи дозволяє нам з легкістю вирішувати питання наших клієнтів. Ми із задоволенням порекомендуємо вам оптимальні товари, а також підкажемо, як можна здешевити свої покупки, не втративши в якості і інших важливих для вас параметрах. Звернувшись до нас, вас чекають:

лояльні ціни;
професійний підхід до справи;
суворе дотримання заявлених термінів;
можливість установки обраного вами обладнання;
гарантія якості виконаних робіт та багато іншого.

Довіряючи кліматичну систему свого будинку нашим фахівцям, ви забезпечуєте собі і свою сім’ю комфортними умовами проживання.