Склад одне з найважливіших для підприємства і одне з найбільш вразливих приміщень. Важливо розуміти, що тільки однією системою відеоспостереження впоратися з розкраданням, недостачею і пересортицею на складі неможливо. Потрібен цілий комплекс обладнання та заходів: охоронна сигналізація, автоматизація обліку на складі, інвентаризація (планова, вибіркова, повна, раптова). Крім обладнання, програмного забезпечення та організаційних заходів важливим фактором для злагодженої роботи складу є персонал. Система відеоспостереження тільки підсилює і доповнює цей комплекс.

Функціонально система відеоспостереження на складі розділяється на охоронну і наглядову. Охоронна система відеоспостереження записує події по руху в кадрі, може контролювати робочі графіки, якщо рух відбувається поза робочим часом подає сигнали і повідомлення тривоги. Наглядова система відеоспостереження на складі записує інформацію щодо подій з облікової системи і від обладнання. Наприклад при скануванні штрихових кодів товарів, штрихових кодів палет або місць зберігання, результати зважування ваг. Вибірку і аналіз подій можна виконати дуже швидко: за номером документа, або найменуванню товару, зі зважування, по RFID-мітки.

На території складу можуть виникати проблемні ситуації, пов’язані з несанкціонованим проникненням, злодійством, розкраданням, аварійними ситуаціями, транспортними проблемами і різними інцидентами. За допомогою відеоспостереження складу можна вирішити такі завдання:

  • забезпечення безпеки;
  • надійна охорона;
  • контроль вхідних і під’їзних шляхів на склад з можливістю відстеження номерів автомобілів і розпізнавання осіб;
  • контроль переміщення техніки по складу і периметру навколо приміщення;
  • контроль персоналу;
  • рішення логістичних завдань.

Вирішити всі перераховані вище завдання дозволяє відеоспостереження. Склад для цього обладнується наступними камерами відеоспостереження:

1. Камери на входах і в’їздах в склад. Склад може мати кілька входів і в’їздів для зручності переміщення техніки і людей, для розвантаження і завантаження товарів і матеріалів. Може бути доцільним установка декількох камер для контролю входів і в’їздів на склад:

  • Камера оглядова. Дозволяє здійснювати загальний візуальний контроль в’їзду і виїзду техніки, переміщення людей. Спрямована на вантажно-розвантажувальний майданчик, камера дозволить відстежувати час навантаження-розвантаження продукції або матеріалів, кількість надходження (проданого) вантажу.
  • Камера для контролю номерних знаків. Може знадобитися в тому випадку, якщо великий склад має кілька майданчиків навантаження-розвантаження, через які протягом дня проходить великий транспортний потік. Інформація з камер спостереження, в тому числі фіксація автомобільних номерів вантажних автомобілів, дозволить відстежувати логістику, постачання і відвантаження матеріалів, узгоджувати переміщення техніки, матеріалів і продукції.

2. Камери для зовнішнього контролю території складу. Складських приміщень може бути кілька, в такому випадку камери встановлюються по периметру території і на кутах будівель складів, що дозволить забезпечити максимально повне зовнішнє відеоспостереження, контролювати і фіксувати переміщення техніки, вантажно-розвантажувальні роботи, переміщення персоналу та роботу охорони в нічний час доби.

Зазвичай на території, де розташовані склади, є прохідна. Там також можлива установка декількох камер відеоспостереження, які дозволять відстежувати переміщення техніки, реєструвати номери автомобілів, визначати, що завезено (вивезено) на склад, фіксувати вагові показники автомобілів до і після заїзду на склад (в тому випадку, якщо на складі є майданчик для зважування автомобілів). Крім того, камери на прохідній складу дозволять контролювати переміщення персоналу та відвідувачів.

3. Камери для внутрішнього контролю складських приміщень. Залежно від розміщення продукції і стелажів в складі, максимальної потенційної завантаженості складу, габаритів і плану самого приміщення визначається оптимальна кількість і розміщення камер внутрішнього відеоспостереження таким чином, щоб не залишилося прихованих від відеоспостереження зон.

Камери внутрішнього спостереження дозволять відстежувати переміщення техніки і персоналу по складу, постачання і відвантаження товару. Це допоможе оцінювати наявність продукції, узгодити інформацію з відділом логістики, забезпечити безпеку продукції, контролювати те, що відбувається в реальному часі на складі.

Для зовнішнього сегмента промислового і складського відеоспостереження у нас є відмінне рішення для забезпечення спостереження за протяжними виробничими і складськими периметрами і масштабними об’єктами; в тому числі недороге якісне рішення для організації IP-відеоспостереження. Зовнішня частина системи відеоспостереження на виробництві або складського відеоспостереження безумовно підвищить антитерористичну захищеність об’єкта і дозволить спостерігати за обстановкою на території всього підприємства або складу.

Система промислового відеоспостереження буде по-справжньому ефективною, якщо використовуються кошти відеоаналітики. Модифікована такими засобами відеозапис допоможе ідентифікувати залишені предмети, рухомі об’єкти, дозволить підрахувати число відвідувачів, ідентифікувати особу зловмисника. Накопичений відеоархів може стати доказовою базою.

При установці відеоспостереження на складі або на промисловому підприємстві можливе використання цифрових відеореєстраторів та мережевих пристроїв типу NVR, які здатні вести як цілодобову відеозапис з камер, так і запис по подіях (наприклад, по руху), виводити зображення на монітори охорони і одночасно надавати зареєстрованим користувачам доступ до відеоінформації через локальну мережу та Інтернет. Можливо періодичне резервне копіювання відеоархіву на віддалений сервер, паралельний запис відео на кілька територіально рознесених пристроїв.

Серед безлічі виробників техніки з відеоспостереження найбільш підходящі для території складу ACTI, AXIS, Infinity, Hikvision, Samsung, SONY та ін. Техніка цих брендів прослужить довго. На всю техніку надається гарантія. Ми маємо всі необхідні ліцензії та сертифікати. Ваші вкладені гроші і очікування будуть повністю виправдані. Довіртеся нам і ви залишитеся задоволені і щасливі!

Замовити розрахунок вартості проектування та монтажу інженерних систем можна у наших фахівців по телефону +38 (044) 451-52-52, +38 (044) 451-52-55 або на сайті: storozh.ua.

 

Для цілодобового спостереження за безпекою на виробництві, необхідно кожному власнику приймати цілі комплекси заходів. Надійна допомогу в контролі роботи персоналу, моніторинг якості виконаних робіт співробітниками, своєчасне реагування на порушення в цехах, спостереження за тим, щоб сторонні особи не проникали в приміщення … Вирішення всіх цих питань вам нададуть камери стеження. Спостерігати за роботою свого заводу або ж контролювати обставини всередині складських приміщень – це важливо. Але не менш значуще і зовнішнє відеоспостереження на складах і заводах. Саме з вулиці в будинок може проникнути злочинець. І згодом, розпізнати його простіше, коли у вас на руках є зареєстрована відеозапис злочину. Всі моделі вуличних камер відрізняються гарною якістю зйомки і можуть бути встановлені навіть в місцях поганого бачення для зловмисників. Система, яка дозволяє охороняти завод, повинна мати цілий комплекс камер – це внутрішні і зовнішні. Такі мірою дозволяють вкрай швидко зреагувати службі охорони в разі виявлення підозрілих дій на території і всередині. Також власник свого бізнесу безперешкодно може спостерігати за сумлінною працею співробітників і контролювати ситуацію в цілому.

Відеоспостереження на складі – це безпека вашого підприємства
Склад – є одним з найважливіших, для будь-якого підприємства, об’єктом. І він же є найвразливіше приміщення. Дуже важливо знати всім підприємцям, що одних камер, для того, щоб уникнути неприємних ситуацій на заводі, на жаль, мало. Але їх наявності цілком достатньо для вирішення багатьох питань. Головне в цій всій ситуації – вибрати якісний комплект, відповідний поставленим вами цілям. Це може бути система, що відрізняється дорожнечею або ж, навпаки, товар з економ-сегмента. Для коректного вибору варто звернутися до фахівців, які порекомендують найбільш оптимальний варіант для вашого складу.

Камер, в залежності від території приміщення, може бути різна кількість. Компанія Ukrainian Technical Company пропонує широкий асортимент товарів для зовнішнього і внутрішнього відеоспостереження для складу. У нас ви зможете проконсультуватися при виборі і замовити послугу установки. Ми співпрацюємо тільки з перевіреними виробниками, як роботи яких впевнені. Наші скрупульозні фахівці не перестають розвиватися і відкривати для себе щось нове, ми в курсі всіх новинок виробництва. Для кожного товару, купленого у нас, ми надаємо гарантію якості. І можете бути впевненими в тому, що такий помічник за спостереженням вашого виробництва прослужить вам багато років. Наша компанія на ринку вже багато років, наша команда об’єднала вузькопрофільних фахівців, експертів у своїй галузі знань, які легко і швидко вирішують завдання будь-якого рівня складності. Для того, щоб ефективно і надійно працювала система відеоспостереження на складі, не варто намагатися зайнятися питанням вибору і, тим більше, установки, самостійно. Довірте це відповідальне завдання фахівцям команди Ukrainian Technical Company.

Кожен успішний власник повинен спостерігати за процесом роботи свого підприємства. Але при установці такого обладнання, не варто забувати про те, що закон не дозволяє в таких місцях встановити таємне стеження за персоналом. Все повинно бути відкрито для співробітників і кожен повинен підписати документи про те, що він в курсі, що за ним спостерігають. Крім того, що кількість крадіжок зменшиться, якість роботи співробітників виросте в кілька разів. Тому, варто подумати про те, як можна убезпечити свій склад відеоспостереженням і якомога швидше реалізувати свої ідеї. Ми подбаємо про всі нюанси, що стосуються безпосередньо вибору найбільш відповідного устаткування, а також його установки.