Торгові центри є об’єктами, де представлена ​​величезна кількість дорогих товарів і велика кількість людей. Відеоспостереження в торговому центрі забезпечує безпеку людей і збереження майна магазинів в торговому центрі.

Охоронне відеоспостереження давно стало найпопулярнішим інструментом забезпечення безпеки багатолюдних об’єктів. Винятком не стали і торгові центри і великі магазини.

Так в безпеці торгового центру можна виділити кілька різних напрямків забезпечення охорони і безпеки на такому об’єкті.

По-перше, торгові центри є місцями масового скупчення людей і необхідно забезпечити їх безпеку і охорону. Система відеоспостереження в торговому центрі забезпечує оперативне реагування на будь-які загрози, і головне створює атмосферу надійності і спокою серед відвідувачів торгових центрів.

По-друге, кількість дорогих товарів в магазинах торгового центру просто величезна. Для боротьби із загрозою крадіжки і розкрадання, як серед відвідувачів, так і серед співробітників магазинів, необхідно встановить ефективну систему відеоспостереження.

По-третє, торгові центри постійно генерують гроші і забезпечують величезні грошові потоки, що в свою чергу є наживою для злодіїв і злочинців. Це завдання також можна вирішити за допомогою охоронного відеоспостереження в торговому центрі.

Для організації охоронного відеоспостереження в торговому центрі необхідно використовувати професійні багатофункціональні відеокамери. Камери для відеоспостереження в торговому центрі повинні мати високу якість зображення і кольоровість. Так як в торгових центрах величезний потік людей і постійно виникає необхідність ідентифікації осіб і матеріальних об’єктів. Те картинка повинна бути дуже точною і деталізованою.

Для створення комплексної системи відеоспостереження в торговому центрі необхідно використовувати кілька різних типів відеокамер для різних зон торгового центру.

Так для охоронного відеоспостереження периметра і прилеглої території до торгового центру використовують вуличні відеокамери. Також зовнішніми відеокамерами обладнується парковка торгового центру.

У приміщеннях торгового центру найкраще використовувати сучасні роботизовані поворотні відеокамери. Вони дійсно представляють собою багатофункціональні пристрої запису з зумом і якісним зображенням.

Також охоронне відеоспостереження в торговому центрі найкраще будувати на підставі сучасних ip-відеокамер з доступом до них через мережу інтернет. Так мережеві камери відеоспостереження в торговому центрі забезпечують охоронне відеоспостереження в режимі реального часу без будь-яких затримок. Відповідно співробітники служби охорони торгового центру можуть оперативно реагувати на будь-які загрози.

Будь-який брендовий магазин або фешн-бутик може зіткнутися з проблемою нечистих на руку співробітників. Втрати від крадіжок серед співробітників магазина можуть бути дуже вагомими. Упоратися з цим допоможе охоронне відеоспостереження в такому магазині.

Відразу відзначимо, що політика безпеки торгових центрів може бути така, що внутрішні магазини самостійно забезпечують свою безпеку і організовують охоронне відеоспостереження. Це цілком логічно, так як магазини самі несуть відповідальність за свій товар, а не торговий центр.

Ми пропонуємо Вам як аналогове, так і цифрове відеоспостереження. Наша компанія займається не тільки продажем устаткування відеоспостереження, але і установкою систем відеоспостереження «під ключ». У нашому магазині Ви маєте можливість знайти великий вибір охоронних систем відеоспостереження: це і найпростіші комплекти для заміського будинку або квартири, так і дорогі та унікальні системи охорони та відеоспостереження.

Серед безлічі виробників техніки з відеоспостереження найбільш підходящі для офісу і робочого простору ACTI, AXIS, Infinity, Hikvision, Samsung, SONY і ін. Техніка цих брендів прослужить довго. На всю техніку надається гарантія. Ми маємо всі необхідні ліцензії та сертифікати. Ваші вкладені гроші і очікування будуть повністю виправдані. Довіртеся нам і ви залишитеся задоволені і щасливі!

 

Камери спостереження з високою або чіткою картинкою спочатку використовували, в основному, всередині тих чи інших приміщень. Якщо мова про супермаркетах і торгових центрах, де постійно спостерігається великий потік людей і є ризик того, що хто-то что-то винесе з магазину – тут точно без відеоспостереження не обійтися. Наявність такої системи дозволяє, перш за все, запобігти кримінальний інцидент, тому як багатьох зловмисників відлякують самі камери. У разі, якщо їх присутність всередині торгового центру все-таки не зупинило злодія – відеозапис з камер спостереження сприятиме швидшому і успішному розкриттю злочину. Якщо є потреба в посиленні безпеки – варто задуматися не тільки про внутрішній, але і про зовнішній відеоспостереження. І хоч таке обладнання вимагає додаткових витрат, але, повірте, це – вигідна інвестиція в безпеку торгового об’єкта. Чим же примітно зовнішнє відеоспостереження торгових центрів? Як мінімум, наступними факторами:
• Можливістю встановити камери по периметру об’єкта, що дозволить вам спостерігати за тим, що відбувається навколо всієї території торгового центру.
• Наявність моделей камер з різними кутами огляду дозволять вам бачити більше, далі і чіткіше.
• Цілодобове спостереження за будівлею, без втрати якості зображення.
Ukrainian Technical Company об’єднала товари найрізноманітніших виробників, з якими ми працюємо роками. У надійності і якості продукції цих брендів ми не сумніваємося, тому сміливо рекомендуємо вам оптимальні для вас варіанти, в рамках доступного бюджету. У нас представлені як готові системи, так і всі необхідні елементи окремо.

Вирішили встановити відеоспостереження торгового центру? Чудова ідея!
Камери, які встановлюються в магазинах або супермаркетах, відрізняються багатьма експлуатаційними характеристиками. Перш ніж прийняти рішення про покупку будь-якої системи, варто проконсультуватися у фахівців Ukrainian Technical Company, які неодмінно підберуть оптимальний варіант для вашого конкретного об’єкта. В цілому ж, звернути увагу можна на такі варіанти:
• Зовнішні системи, покликані моніторити обстановку за межами об’єкта, характеризуються високим рівнем захисту камер – вони потребують цього, через специфічних погодних умов, які можуть бути шкідливими для техніки. Також зовнішнє відеоспостереження, найчастіше, пропонує антивандальний захист, а в нічний час – підсвічування інфрачервону. Діляться камери на такі моделі: купольна, циліндрична або поворотна. Ви можете вибирати той варіант, який найкраще підійде для конкретно вашого об’єкта.
• Внутрішні – такі моделі мають менші габарити, ніж ті, які встановлюють на фасадах будівель. І якість відеоспостереження для торгового центру не змушує в собі сумніватися. Втім, абсолютно все залежить від вибору моделей камер і інших супутніх елементів, з яких складається система. Ми співпрацюємо з перевіреними постачальниками, товари яких відповідають навіть найвищим стандартам. Тому, обов’язково допоможемо вам вибрати моделі, що задовольняють вас по всіх параметрах.

Варто відзначити і той факт, що всі моделі відрізняються способом передачі сигналу:
• Провідні системи, які найчастіше встановлюють для вуличного спостереження за об’єктом, характеризується високими показниками передачі інформації, а також відмінним зображенням. Всередині будівлі теж можна встановлювати такі системи. Залежно від розміру приміщення, підбираються потрібні моделі.
• Бездротові – це більш сучасне, стильне, вигідне і зручне рішення для відеоспостереження торгового центру. Для складання такого обладнання, потрібні тільки підводка електроживлення і маршрутизатор. Варто враховувати те, що у вас повинен бути безперешкодний доступ до Wi-Fi і це дозволить вам самим спостерігати за об’єктом в будь-який час доби. Такі системи більш презентабельно виглядають на фасадах (через відсутність зайвих проводів) і, при цьому, відповідають високому рівню якості.

Вибір і покупка підходящої системи безпеки – це дуже відповідальне завдання, яка включає в себе безліч аспектів. Компанія Ukrainian Technical Company надасть професійну і компетентну консультацію будь-якого клієнта, який прийняв рішення встановити систему відеоспостереження для торгового центру або для будь-яких інших об’єктів. У нашому асортименті представлено багато якісних товарів в різної цінової категорії. Також ви можете звернутися до нас по питанню монтажу систем: ми зробимо установку камер стеження, надамо гарантію і забезпечимо технічну підтримку в експлуатації. Вам залишається тільки зв’язатися з оператором нашої компанії і замовити наші послуги.
Ми виконаємо свою роботу в обумовлені терміни і за розумною вартістю.