Осушувачі повітря дозволяють підтримувати рівень постійної вологості в приміщенні, який нам просто необхідний. Особливо такі системи необхідні в будинку, де є діти, тому лікарі рекомендують купити осушувач повітря.

Осушувачі для басейну працюють за принципом конденсації. Вони являють собою енергоефективне, енергозберігаюче рішення. Осушувачі дуже прості в монтажі і непомітні у використанні.

Установки розроблені для запобігання конденсації і автоматичної підтримки оптимального мікроклімату в приміщеннях критих басейнів. Одночасно здійснює осушення, приточно-витяжну вентиляцію і рекуперацію тепла.

Осушувачі повітря для басейнів відмінне рішення для підтримки необхідного рівня вологості в приміщенні з басейном. Для басейнів використовуються осушувачі підвищеної продуктивності, вони бувають настінні, підлогові і прихованого монтажу (канальні).

Важливими функціями, якім необхідно прідиляті особливу увагу при покупці осушувача для басейнів, є:

  • підтримка рівня вологості з точними показниками;
  • можливість збалансувати температуру до оптимальної;
  • швидкість повітряного потоку повинна відповідати нормам для басейну;
  • підтримка чистоти повітря за допомогою вбудованого фільтру;
  • зручне управління режимами роботи;
  • можливість контролювати рівень вологості і температури.

Компанія «UTC» пропонує осушувачі для басейну від провідних світових виробників кліматичної техніки: Gree, Dantherm , Mitsubishi Electric.

Вибрати осушувач повітря для басейну Вам допоможе наш менеджер по телефону +38(044) 451-52-00. Купити осушувач повітря для басейну за низькою ціною, з доставкою по Києву та Україні Ви можете в нашому інтернет-магазині zhara.kiev.ua.

 

Незалежно від того, про який конкретно басейні йдеться – в приватному будинку або, наприклад, в спортивному комплексі, – для його якісно функціонування і економною, ефективною експлуатації самого приміщення, важливо дуже ретельно продумати системи вентиляції і осушення в басейні. Основна проблема зводиться до того, що приміщення закрите, але в ньому є відкрита поверхня води, що перешкоджає якісному повітрообміну. Це тягне за собою певні ризики не тільки на адресу безпосередньо самої споруди, а й негативно позначається на здоров’ї людини. Тому, вирішувати це питання важливо ще на етапі первинного ремонту в приміщенні. Відкривання вікон – спосіб малоефективний. Віддавати перевагу припливно-витяжної вентиляції або осушувачу по-окремо? Або ж варто звернути увагу на комбіновані системи осушення і вентиляції?

Що потрібно знати про системи вентиляції басейнів
Перше, про що варто задуматися – це про накриття самого басейну ролетами або плівкою, в той період, коли їм не будуть користуватися. Вологість – це природне фізичне явище, але в басейні підтримувати коректний мікроклімат – завдання не з легких. Тому, перш ніж навіть задуматися про те, щоб залити воду в басейн – важливо чітко спроектувати систему вентиляції, підібрати ефективне обладнання, створити оптимальне середовище перебування і позбавити себе хоча б маленької ймовірності виникнення будь-яких проблем на кшталт грибка, вологості і вогкості. Якщо ви поки ще взагалі нічого не знаєте про системи вентиляції басейнів – варто звернутися до фахівців Ukrainian Technical Company, щоб ми змогли проконсультувати вас з усіх питань.

Щоб не зіткнутися з будь-якими неприємними наслідками неправильно розробленої системи, ми робимо наступне:
• Збираємо максимум даних про приміщенні: висота стель, загальна площа і її співвідношення до площі води.
• Вивчаємо специфіку навколишнього середовища – від середньостатистичних температурних показань в різні пори року, до типу клімату і рівня забруднення.
• Виробляє розрахунок вологості в басейні.
• Визначаємо рівень забрудненості повітря, позначаємо ключові фактори, що впливають на температурний режим всередині приміщення, в тому числі і джерела тепла.
• Твір розрахунків повітря, а також обчислення необхідної потужності обладнання, з продумуванням всіх вимог.
• Потім відбувається проектування, підбирається оптимальна система вентиляції для басейнів і, безпосередньо, вибір місць, де вона буде встановлена ​​(грунтуючись на всіх раннє вироблених розрахунках).

Займаючись вентиляційними установками на такому непростому об’єкті як басейн, важливо враховувати різні додаткові функції системи. Залежно від вашого бюджету, ми можемо підібрати оптимальні моделі, відповідні вашим запитам і, в той же час, влаштовують за вартістю. Виробники витяжних систем вже давно запустили в продаж спеціальні агрегати безпосередньо для установки в басейнах. Такі прилади характеризуються наявністю елементів з антикорозійними властивостями, укріпленими рекуператорами, корпусом з відповідних металів. Тому, важливо купувати пристрої у надійних постачальників, щоб максимально збільшити експлуатаційний термін.

Важливі моменти про системи осушення для басейну
Плавальні приміщення відчувають дуже велику потребу в якісному повітрі і його правильному осушення, щоб запобігти негативному впливу вологи на організм людини. Тому, продумуючи систему вентиляції, дуже важливо не забути і про специфіку осушення. Для цього вам знадобиться:
• Підібрати правильне обладнання. Тут розраховується як рівень потужності самої установки, так і об’єм приміщення, вихідні тепла, рівень вологості. Знаючи ці параметри, можна підібрати правильні агрегат, які буде виконувати свої функції максимально ефективно.
• Потужність самого пристрою і параметри енергоспоживання – ключовий аспект, тому що працювати він буде практично цілодобово і тут важливо розуміти, що, вибираючи системи осушення для басейну, потрібно звертати свою увагу на ті моделі, які створені безпосередньо для цієї мети. Таким чином, вийде дещо здешевити витрати на експлуатацію.
• Особливості налаштувань приладу, можливість зниження потужності. Різні пристрої володіють різними характеристиками і додатковими функціями. Зручно використовувати агрегати, що працюють на автоматиці.
Вибираючи між двома системами: осушувальної і вентиляційної – ефективніше і правильніше за все віддати перевагу комплексного вирішення. Це дозволить одним разом вирішити найважливіше питання: знайти і вентиляцію, і осушувач для басейну. Рекомендувати якийсь конкретний тип системи немає сенсу, тому що в кожному проекті все дуже індивідуально. Але, як показує практика, найбільш затребуваною виявляється все-таки приточно-витяжна установка, яка супроводжується осушувачем повітря. Це відмінний варіант, який буде підтримувати якісний і, головне, здоровий мікроклімат всередині простору.
Вибираючи між двома системами: осушувальної і вентиляційної – ефективніше і правильніше за все віддати перевагу комплексного вирішення. Це дозволить одним разом вирішити найважливіше питання: знайти і вентиляцію, і осушувач для басейну. Рекомендувати якийсь конкретний тип системи немає сенсу, тому що в кожному проекті все дуже індивідуально. Але, як показує практика, найбільш затребуваною виявляється все-таки приточно-витяжна установка, яка супроводжується осушувачем повітря. Це відмінний варіант, який буде підтримувати якісний і, головне, здоровий мікроклімат всередині простору. Відпрацьовані маси повітря будуть йти назовні і, в той же час, повертати в приміщення достатня кількість свіжого повітря. При цьому, буде проводитися контроль температурного режиму і чистоти самого повітря. У той час як осушувач буде сприяти підтримці необхідного рівня вологості. З основних недоліків – відносна дорожнеча, але це правильний вибір, відмінна інвестиція, адже система монтується на дуже і дуже тривалий період.