Основні функції «Розумного дому». Системи розумного будинку пропонують повний комплекс рішень «Під ключ» для вашого комфортного проживання в сучасному будинку:

  • Управління освітленням
  • Управління мікрокліматом (опалення, тепла підлога, кондиціонери)
  • Управління шторами і жалюзі
  • Мультірум
  • Домофонний зв’язок
  • Антизатоплення
  • Антивитік газу
  • Антизледеніння (сніготанення)
  • Відеоспостереження
  • Автоматичний полив

«Розумний дім» – технологія сучасного життя. Інноваційні системи «Розумного дому» все інтенсивніше проникають в повсякденний побут, забезпечуючи додаткові затишок і безпеку, різноманітність дозвілля. Технології «Розумного дому» на сьогодні вже перестали сприйматися як «розкіш» для обраних гиків. Навпаки, можливості «Розумного дому» стали нагальною потребою практично в будь-якому сучасному будинку. Адже  це не просто поєднання гарного інтер’єру з функціональними меблями. Це ще й місце взаємодії сучасних комунікаційних та інженерних систем, які потребують зручної та ефективної системи управління.

КОМФОРТ

«Розумний дім» звільнить Ваш час від повсякденного налаштування різних інженерних систем.

БЕЗПЕКА

«Розумний дім» дозволить контролювати систему з мобільного телефону та через інтернет.

ЭКОНОМИЯ

«Розумний дім» скорочує споживання електроенергії до 40%.

 

Сучасність наступила, це проявляється в усьому і не перестає радувати. Технології настільки щільно входять в життя людей, що вже без них уявити своє життя не представляється можливим. Справжня інновація, ноу-хау сучасності, проникло в сферу побуту – система «розумний дім». Ціна питання залежить від багатьох факторів, але, повірте, вона того варта, адже це – ваша інвестиція в безпеку, комфорт і різноманітність дозвілля. Поки складно зрозуміти, про що йде мова? Тоді саме час дізнатися про це більш детально.

Система «розумний будинок»: розкіш чи необхідність
Що ж являє собою ця система, і чому сам факт її існування вже на слуху навіть у тих, хто взагалі далекий від сучасних технологій і зовсім не цікавиться ними? Ця високотехнологічна система покликана об’єднати в єдине ціле всі комунікації, які тільки можуть бути в будинку (квартирі, офісі …). Програмований і настроюється під побажання і потреби господаря, штучний інтелект істотно полегшує життя, робить її більш комфортною. Ось, задумайтеся хоча б на мить, наскільки вам цікаво було б підпорядкувати централізованого контролю все системи в квартирі: водопровід, освітлення, опалення, сигналізацію і так далі. Така можливість є і це – та сама система «розумний дім».

Доступні можливості – це вже давно не розкіш, а якась необхідність. Навіть якщо виходити з логіки базових потреб, розумний будинок здатний забезпечити людину всім найнеобхіднішим. За пару останніх десятиліть відбулися колосальні зміни, які спостерігаються в усьому і, в першу чергу, в специфіці інтер’єру, в використовуваної меблів, в збільшенні функціональних предметів, не позбавлених краси. Сучасний будинок – це місце, де легко можуть взаємодіяти інженерні та комунікаційні системи в єдиної та ефективної системи управління. Що ж може включати в себе система розумного будинку:
• Опалення. Це можуть бути будь-які джерела тепла всередині будинку: від теплих підлог і до радіаторів.
• Пожежна та охоронна системи – тут все під вашим контролем, навіть в період вашої відсутності.
• Кондиціювання та вентиляція – те, про що варто піклуватися цілодобово, незалежно від пори року.
• Абсолютний контроль аварійних ситуацій – можете не переживати про витік газу або води, а також про будь-які проблеми, пов’язані з електромережею.
• Управління освітленням на вулиці, у дворі – ідеальний варіант для власників приватних будинків, дач і так далі.
• Можливість створювати так званий мультурм, з метою розподілу аудіо і відео потоків.
• Управління загальним обігрівом вуличних доріжок, ступенів в коридорі, зливової каналізації – теж власникам приватних будинків стане в нагоді ця можливість, яку включає в себе система «розумний дім».
• Київ – місто, в якому досить складно ретельно контролювати свої витрати, а ось ця система дозволить вам повністю контролювати, наприклад, витрати енергоспоживання і навіть буде сигналізувати вам про те, що пора б ввести якісь обмеження, або ж розподіляти навантаження і так далі.
• Контроль роботи джерел резервного електроживлення. Наявністю дизель-генераторів або акумуляторних ІБП, особливо в великих квартирах або будинках, уже нікого не здивуєш. А можливість здійснювати за ними контроль незалежно від місця свого перебування – зручно.
• Управління шлагбаумами і воротами – підвищення комфорту.
• Управління світлом всередині будинку, і мова не тільки про електроенергії. Що ще пропонує система «розумний дім»? Купити її варто навіть заради того, що вона дозволяє управляти жалюзі, шторами і ролетами.

Найголовніше – ви можете знаходитися за сотні кілометрів від свого будинку. Але щоб бути в курсі всього, що відбувається і повністю контролювати ситуацію – вам достатньо лише доступу до мережі інтернет. Аналогічно, в будинку теж постійно повинен працювати інтернет. Багато необачно вважають, що така система є оптимальною для тих, у кого великий заміський будинок. Насправді, функціонал такої системи відмінно підійде навіть для маленьких квартир, при тому, що чим менше територія простору – тим нижче буде вартість. До речі, систему можна постійно розвивати, розширюючи взаємодії і додаючи нові комунікації.

У чому переваги системи «розумний дім»
• Підвищений рівень безпеки. Наявність датчиків, які встановлюються по всьому периметру в будинку (квартирі, офісі, готелі і т.п.), а також наявність відеоспостереження, дозволяють віддалено стежити за станом будинку. Не можна, зрозуміло, відмовлятися від охоронної служби, адже «розумний будинок» – це не заміна, а лише можливість своєчасно зреагувати на потенційну небезпеку, незалежно від того, де ви знаходитесь.
• До речі, про віддалений доступ. Вся інфраструктура вашого будинку уміщається в ваш власний смартфон або будь-якої іншої гаджет. Так, наприклад, ви можете запустити систему опалення за кілька годин до свого приїзду в приміщення і будинок вже буде зустрічати вас теплим. Або навпаки, включати кондиціонер, щоб трохи охолодити простір в спекотне літо. В період своєї відсутності, щоб створити видимість того, що в будинку хтось є, за допомогою системи «розумний дім» ви можете досягати цієї мети, наприклад, включаючи світло в різний час доби.
• Комфорт. Варто згадати не тільки про зручний інтерфейс управління, а й про те, що її наявність дозволяє позбавити себе від багатьох побутових клопотів, які, начебто, досить дрібні, але, в тому ж час, не такі приємні, як хотілося б. Влягтися в ліжко і усвідомити, що ні вимкнули світло на кухні? Не проблема. Ви можете вимкнути його прямо з телефону.
• конфігуровані. Примітно, що виробники техніки вже давно створюють такі предмети побуту, які можна легко підключити в давно діючі системи автоматизації «розумний дім». Від холодильників і до мультіварок. Примітно, що сам розумний будинок не тільки повинен, але він і може розвиватися разом зі своїм господарем, його побажаннями та потребами.
• Економія. Якщо для вас важлива оптимізація енергоресурсів, то дана система точно доведеться вам до душі. Доведено, що наявність розумного будинку цілком окупає себе, як мінімум за рахунок економії на рахунках. Так, на висвітленні ви навряд чи заощадите (тут на допомогу прийдуть світлодіодні лампи, хоча, з огляду на постійне зростання вартості електроенергії – і вони можуть не допомогти). А ось опалення – золота жила. Як показує практика, багато задоволені тим, що ставлять «розумний будинок» – система дозволяє економити близько 30-40% на опаленні і відбувається це за рахунок створення оптимального мікроклімату.
• Автоматизація. Досить навчити систему всього того, що важливо для вас, і така автоматизація дозволить вам повністю абстрагуватися від якихось побутових дрібниць. Система сама буде розуміти, що вам від неї треба, розумний будинок або сам здогадається, або, ймовірно, запитає про це вас. Але вам не доведеться кожного разу контролювати цей процес.

Для більшого розуміння того, що являє собою «розумний дім»: ці системи автоматизації покликані максимально полегшити побут. Виходячи з туалету, система розуміє, що там вже немає людини і сама вимикає світло (змиває воду). Розумний будинок має на увазі можливості поливу квітів або навіть поповнення годівниці домашньої тварини без вашої участі. Такі технології – це максимум комфорту і підвищення рівня безпеки. А це – те, що дуже потрібно сучасній людині, який постійно зайнятий.

Системи «розумного будинку»: як вибрати
На вітчизняному ринку все більшої популярності набуває «розумний дім». Примітно, що цією системою стала цікавитися далеко не тільки просунута молодь, «гіки», любителі ноу-хау, забезпечені люди, борці за екологію і так далі … Все, хто дізнається про особливості та переваги цієї системи, рано чи пізно все-таки переймаються цими перевагами і хочуть максимально автоматизувати свій будинок. Але якщо раніше ви не стикалися з цими пристроями – вам доведеться дізнатися багато нового для себе, але, безсумнівно, дуже цікавого. Звернувшись до фахівців Ukrainian Technical Company, ви отримаєте максимально повну інформацію, грунтуючись на якій зрозумієте, яка саме система управління «розумний дім» вам потрібна. Серед основних параметрів, на які обов’язково потрібно звернути увагу, ми відзначимо наступні:
• Основні компоненти системи. Про багатофункціональності розумного будинку ви, напевно, вже чули. Ця система здатна об’єднати воєдино управління всіма елементами в вашому житловому просторі: від штор до воріт гаража, від газу до клімат-контролю, від відеоспостереження до освітлення, від роботи домофона до вентиляції і так далі. При цьому, конфігурація у кожного господаря може бути унікальною. Кому-то потрібна максимально повна автоматизація інженерних систем, а комусь достатньо активної акустики. Тут все дуже індивідуально.
• Специфіка підключення. Визначтеся, яка саме система управління розумним будинком вас цікавить більше, вони випускаються з двома типами підключення: бездротові і дротяні. Так, наприклад, останні припускають необхідність установки кабелів в стінах і вже до них будуть підключатися всі пристрої. Ці системи дешевші, при цьому, відрізняються високою якістю роботи і довговічністю. А ось бездротові – дорожчі, передбачають необхідність заміни джерел живлення і, при цьому, коштують дорожче. Але до якості нарікань теж не може бути.
• Особливості управління. Для роботи з системою вам можуть знадобитися конкретні гаджети. Фахівці Ukrainian Technical Company готові організувати для вас «розумний дім» під ключ з урахуванням всіх ваших побажань. І те, що ми обов’язково уточнимо у вас, перш ніж взагалі будемо підбирати для вас ту чи іншу систему: з якого пристрою ви взагалі плануєте робити керування: зі смартфона, з ноутбука, з планшета, зі спеціальних панелей і т.п.

Важливу роль для всіх покупців грає такий чинник як ціна питання. Вартість системи часто стає визначальним критерієм вибору, адже у кожного є свої фінансові ліміти на ту чи іншу покупку, в які хочеться вкластися. Втім, в даному випадку вам не доведеться переживати, що за свої гроші ви не знайдете чогось підходящого. У наших каталогах об’єднані пропозиції з різних цінових сегментів і, при цьому, вони все одно приємно порадують вас функціоналом, адже ми вибрали найкраще, що є на ринку. Ми закликаємо вас довіряти тільки якісним брендам, які вже зарекомендували себе. Перевірена часом обладнання, яке послужить довгу службу, вже давно представлено в наших каталогах. Вам залишається лише вибрати для себе «розумний дім». Довіртеся нам, і ви точно не пошкодуєте про те, що віддали перевагу Ukrainian Technical Company і дозволили собі якісну систему «розумний будинок».