Відеоспостереження внутрішніх приміщень
Зовнішнє відеоспостереження невеликих територій і об’єктів
Зовнішнє відеоспостереження великих територій і об’єктів

З кожним роком відeoнaгляд набуває все більшої популярності і дocтупності. Камери відeoнaгляду встановлюють в офіcах і магазинах, в будинках і квартирах для забезпечення безпеки.
Сіcтeми відeoнaгляду, це програмно-апаратний комплекс, призначений для організації відеокoнтpoля і фіксації того, що відбувається на конкретному об’єкті. Він складається з пристроїв знімання візуальної інфoрмaціі (камер), пристроїв обробки, зберігання і архівації інфoрмaціі (відeoрегістраторів, плат захоплення сигналу) і пристроїв відображення даної інфoрмaціі (моніторів).

Проектування і установка систем відеоспостереження

Побудова сіcтeми відеоспостереження базується, в першу чергу, на Ваших побажаннях і вимогах. Вам необхідно визначитися, що дана сіcтeма повинна «бачити» і які функції виконувати. Наприклад: камера повинна надавати загальний огляд території, або кожен об’єкт, розташований на оглядається території, в деталях; камери повинні працювати тільки вдень або цілодобово; сіcтeма повинна фіксувати кількість транспортних засобів, що в’їжджають через ворота або розпізнавати автомобільні номерні знаки і т. д. Також важливо розуміти, в якому вигляді краще і зручніше отримувати інфoрмaцію з кoнтpoльованих об’eктoв; чи потрібен запис з можливістю перегляду минулих подій або сіcтeма буде просто відображати всі події в режимі он-лайн.

Основна мета встановлення систем відеоспостереження забезпечення безпеки.

Ми пропонуємо найкращих виробників: ACTi, Allied Telesys, Arecont, AXIS, APC, AvTECH, BOSCH, Computar, D-TEG, D-Dahua, Dynacolor, eVidence, EverFocus, Geovision, HIKVISION, ILDVR, Infinity, Novus, Panasonic, RCI, SAMSUNG, SONY, Sunell, Sunkwang, Viatec, Vision Hi-Tech, ACTi, RCI, SAMSUNG, NUUO, Computar, Evetar, Fujinon, Novu,s Seagate, Seenergy, SONY, Spotter, Tamron, TP-LINK, VideoNet, Videotec, Vision Hi-Tech, Western Digital.

На всю техніку надається гарантія. Ми маємо всі необхідні ліцензії та сертифікати. Ваші вкладені гроші і очікування будуть повністю виправдані. Довіртеся нам і ми, а так само наша продукція, виправдає всі ваші сподівання. Ви залишитеся задоволені і щасливі!

Замовити розрахунок вартості проектування та монтажу інженерних систем можна у наших фахівців по телефону +38 (044) 451-52-52, +38 (044) 451-52-55 або на сайті: storozh.ua.

 

У разі, коли необхідно проводити візуальний контроль всередині приміщення і за його межами, варто звернути свою увагу на системи відеоспостереження. Це – можливість максимально убезпечити офіси, магазини, житлові будинки / квартири. Враховуючи зростаючу популярність і доступність, такі системи користуються все більшим попитом серед самих різних категорій покупців. Вони являють собою програмно-апаратний комплекс, головне призначення якого – фіксація того, що відбувається на об’єкті та за його найближчими межами, повний контроль в режимі відео.

Що являє собою стандартна система відеоспостереження?

Відеореєстратор – забезпечує зйомку візуальної інформації. Це – головний елемент, до якого приєднуються інші пристрої, в числі яких – датчики, установка управління, виконавчі елементи і, безпосередньо, самі камери. Вони призначені для обробки, архівації та зберігання записаної інформації. Тривалість запису, в залежності від моделі виробу, а також від цілей установки відеоспостереження, може становити від 5-ти днів і до 3-х тижнів. Налаштування відеозапису теж індивідуальні: можна виробляти за фактом виявлення пристроєм руху, а можна цілодобово, в режимі non stop. Даний елемент можна підключати як до локальної комп’ютерної мережі, так і до мережі інтернет. Для того, щоб система відеоспостереження була зручна у використанні – є дистанційні пульти.
Камери – пристрої знімання візуальної інформації. Залежно від потреб, відеокамери можуть знімати як в чорно-білому варіанті, так і в кольоровому. Самі по собі камери розрізняються за різними критеріями. Є ті, що призначені для використання при кімнатних температурах, а є ті, що можна встановлювати зовні приміщення, вони відмінно переносять будь-які погодні умови: сніг, сонце, дощ. У разі, якщо вам необхідна нічна зйомка – це теж окремі вид камер з так званому ІЧ підсвічуванням. І перш, ніж купити систему відеоспостереження – важливо точно визначити призначення виробу. Виконання камер саме різне: від маленьких до великих роботизованих, відрізняються за дизайном, кольором, а також деяких технічним характеристикам.
Джерела електроживлення. Це можуть бути блоки з постійним або змінним струмом, у них різні конструктивні виконання і, як наслідок, різні навантаження. Існують безперебійні блоки, з акумуляторною батареєю, імпульсні і трансформаторні. Визначити необхідний вам тип допоможуть фахівці Ukrainian Technical Company, грунтуючись на моделях відеокамер, що використовуються. Дуже важливо вибрати правильний блок, щоб уникнути ймовірності перешкод на екрані монітора, захистити всю систему від стрибків напруги.

Невід’ємні пристрою системи відеоспостереження

Приймачі і передавачі відеосигналу. Для цього використовується коаксіальний кабель, завдяки чому камеру можна підключати на далекі відстані (до 300 метрів). Втім, чим більше відстань – тим вище ймовірність зниження якості зображення, а також втрат сигналу, так як сам кабель схильний до різних перешкод. Сучасні передавачі по кручений парі – більш актуальні. І для цього використовується передавач (з боку камери) і приймач (з боку відеореєстратора). У такій ситуації відстань довжиною в 300 метрів не позначиться на якості.
Кронштейни та кожухи. Те, без чого не обходяться установка системи відеоспостереження. Використовуються ля монтажу камер на вулиці: кронштейни і герметичні кожухи. Щоб уникнути можливого шкідництва, вам знадобляться гермокожух. Системи охолодження і нагрівальні елементи будуть оптимізувати терморегуляцію, що забезпечує безперебійну роботу. Завдяки кронштейнів, ви можете розміщувати камеру там, де потрібно – в кутку, на стіні, на стелі.
Монітори. Професійне відеоспостереження проводиться цілодобово і обладнання працює 24 години на добу. Купувати побутові монітори або телевізори – не варіант, оскільки вони не витримують такого навантаження, не відповідають надійної системи безпеки і негативно впливають, як мінімум, на зір персоналу, що дивиться на монітор.
ІК прожектори. Як вже говорилося вище – це підсвічування. І якщо вам потрібно знімати в умовах темряви, то цей варіант – той, що вам потрібно купити. Системи відеоспостереження з інфрачервоним діодом фіксують зображення чутливої ​​електронікою самої камери, а світлодіоди, в залежності від їх потужності, можуть світити своїм невидимим променем до 50 метрів. Більше потужностей у інфрачервоних прожекторів, і кріпляться вони поруч з камерою. Тому, вибираючи потужність світлодіодів – важливо виходити з поставлених цілей, щоб організувати таку ширину освітлення, яка вам необхідна.

Які ще елементи можуть знадобитися, щоб у вас було якісне відеоспостереження? Системи також включають в себе наявність пристроїв захисту камер і відеореєстратора. Це важливо, щоб максимально захистити електрообладнання. Пристрій захисту від перенапруги (воно ж – пристрій грозозахисту), дозволяє також прибирати перешкоди відеосигналу.

Причини, за якими варто встановлювати ці системи. Відеоспостереження – ваш захист.

Мінімізація ймовірності злочину і запобігання крадіжок. Одне з головних переваг відеоспостереження, оскільки наявність встановленої системи безпеки відлякує злочинців. Наявність камер в офісі, вдома або в магазині дають зрозуміти зловмисникові, що всі його дії будуть зафіксовані на відео. Така підготовка до візиту «небажаних гостей» не дає 100% гарантії, що ваш об’єкт не буде викликати інтерес, але злочинцеві буде простіше віддати перевагу іншому ділянці, що не охороняється. Офісні співробітники, до речі, теж навряд чи візьмуться щось виносити з роботи.
Зниження помилкових претензій і підвищення ефективності праці. Як тут допоможуть системи? Відеоспостереження – це ефективний стримуючий фактор, який дозволить співробітникам отримувати будь-які вигоди, пред’являючи безпідставні претензії до компанії. Також наявність камер дуже дисциплінує, адже усвідомлення того, що в будь-який момент керівництво може перевірити факт відсутності персоналу на робочому місці (або помітити за виконанням якихось неробочих процесів) сприяє підвищенню продуктивності праці.
Захист інтелектуальної власності. Якщо ви маєте в своєму розпорядженні конфіденційною інформацією і комерційними секретами – особи, які мають до неї доступ, ніяк не зможуть заволодіти нею в повній мірі, щоб передати кому-небудь або використовувати для себе особисто. Зрозуміло, повністю виключити крадіжку неможливо, але істотно ускладнити для цієї людини завдання допоможе саме система відеоспостереження.

Купити правильне обладнання, відповідне цілям – головне завдання. Сучасні системи, завдяки програмному забезпеченню, дозволяють здійснювати перегляд декількох об’єктів в одному місці, причому робити це можна навіть віддалено. Ця сучасна технологія дозволить вам перевіряти якість сигналізації, оптимізувати робочі процеси і навіть отримувати важливу інформацію про поведінку персоналу (або клієнтів), що потім можна використовувати в маркетингових цілях. Але головне, що наявність цієї системи – це ваша можливість не тільки запобігти правопорушення, а й, в разі, якщо воно все-таки сталося, мати на руках зафіксовані відео-докази.

Шукаєте системи відеоспостереження? Київ користується послугами Ukrainian Technical Company!

Чому будує звернутися в Ukrainian Technical Company:

Абсолютна компетентність фахівців. Навіть якщо ви не хочете глибоко вникати в тему, а у вас просто є ряд вимог і побажань, звернувшись до наших експертів, ви точно дізнаєтесь, яка система буде оптимальна в вашому випадку. Ми також порадимо, в якому вигляді вам буде зручніше отримувати інформацію з тих об’єктів, що ви контролюєте.
В асортименті наших пропозицій найрізноманітніші системи, де кожен може вибрати для себе щось найбільш відповідне. Наша компанія віддала перевагу кращим виробникам, серед яких: ACTi, Western Digital, Allied Telesys, AvTECH, BOSCH, D-Dahua, Sunell, Sunkwang, Novus, Vision Hi-Tech, SAMSUNG, Computar, D-TEG, Vision Hi-Tech, SONY, AXIS, Seenergy, ILDVR, TP-LINK, Dynacolor, Arecont, HIKVISION, Computar, eVidence і багато інших.
Лояльна цінова політика і виключно якісні системи відеоспостереження. Київ рясніє самими різними варіантами, але ми віддаємо перевагу виключно якісної продукції, вартість яких відшкодовується цілком і повністю.
Наявність сертифікатів і ліцензій, а також гарантія на надану нами техніку. Система відеоспостереження – це інвестиція в вашу безпеку. І якщо ви довіритесь нам – ви переконаєтеся в цьому особисто.

Існує багато причин, за якими варто розглянути для себе варіант установки відеоспостереження. Але і не менше причин є, щоб звернутися з цього питання до компанії Ukrainian Technical Company. Наші фахівці допоможуть вам на всіх етапах: від правильного вибору ефективного обладнання, відповідного вашим цілям, до установки і подальшого обслуговування.