Сонце – головне джерело енергії і життя на Землі. Викопне паливо теж колись було народжене енергією сонця, але воно витрачається такими темпами, що його запаси виснажаться десь у другій половині XXI століття. Вітер і хвилі так само результат сонячної енергії. Геотермальні системи які використовують тепло землі досить дороги в монтажу і вимагають витрат на обслуговування, вони в основному використовуються для опалення приміщень і не можуть виробляти електрику.

Встановлена потужність об'єктів відновлюваної електроенергетики в Україні, які працюють за "Зеленим" тарифом (МВт.)

 • Сонячна енергетика (МВт)
 • Вітряні електростанції (МВт)
 • Гідроелектростанції (МВт)
 • Біомаса (МВт)
 • Біогаз (МВт)

З усіх альтернативних джерел енергія сонця є найчистішою, дешевою і безпечною. Сонячні панелі – відмінний спосіб економії вашого бюджету там, де немає ліній електропостачання, потрібно резервне джерело живлення або необхідно нагрівати великі обсяги води. Використовуючи безкоштовну сонячну енергію, Ви більше не будете платити величезні суми за газ або електрику. Встановивши сонячну станцію, Ви зможете:

 • заробляти, продаючи надлишки електрики державі за «зеленим тарифом»;
 • резервувати енергію і користуватися нею під час відсутності електрики в мережі;
 • підігрівати воду в басейні і забезпечити будинок теплою водою, без витрата електрики і газу;
 • значно зменшити споживання електроенергії та газу;
 • отримати енергетичну незалежність;
 • освітлювати вашу вулицю без прокладки дротів.

Близько 30% сонячного випромінювання відбивається атмосферою Землі, а ще 20% поглинається. В результаті, лише 50% його досягає поверхні нашої планети, але це еквівалентно всієї енергії, що виробляється приблизно 170 мільйонами найпотужніших електростанцій світу. Середньорічна сумарна сонячне випромінювання, падаюче на землю, становить:

в Центральній Європі, Середній Азії та Канаді – близько 1000 кВт × год / м2;
в Середземномор’ї – близько 1700 кВт × год / м2;
в більшості пустельних регіонів Африки, Близького Сходу та Австралії – близько 2200 кВт × год / м2
ККД електричної сонячної панелі може варіюватися від 12% до 20% в залежності від їх типу, поли кристалічні або моно кристалічні, а так само від класу якості кремнієвих елементів. ККД сонячного колектора який перетворює сонячну енергію в тепло для нагріву рідинного теплоносія або води становить від 75% до 95%, що значно вище ніж ККД електричної панелі. Тому, якщо є потреба в нагріві великої кількості води для басейну або у великому будинку на кілька сан-вузлів і де живе 5 або більше осіб, яким необхідна тепла вода, сонячний колектор значно заощадить енергоресурси, а вартість такої системи окупитися за 2-3 роки. Так само сонячний колектор може значно знизити витрати на опалення в осінній і весняний період.

 

Сонячні батареї – це особливий товар, який дуже швидко набирає популярність серед свідомих споживачів. На сьогоднішній день практично кожен, особливо це стосується власників заміських будинків, замислювався про покупку такого товару. Складно не погодитися з тим, що така альтернатива класичним джерелами електроенергії має масу переваг. Тому, якщо говорити про достоїнства сонячних батарей, можна сміливо сказати, що таке джерело енергії – найперспективніший на найближче майбутнє. Гарний такий товар тим, що він ідеально підходить, як для приватних будинків, так і для великих підприємств. Варто віддати перевагу сонячної енергії по ряду причин:
• Економія – власники такого пристрою зовсім не переймаються про те, що ціни на електроенергію ростуть з неймовірною швидкістю, а багато хто навіть і радіють, оскільки можуть відкривати свої підприємства з продажу енергії. Окупність цих виробів відбувається досить швидко.
• Екологічність сонячних батарей для багатьох – найголовніше перевага. Так як на сьогоднішній день дуже багато факторів, на жаль, своєю діяльністю тільки забруднюють середовище вуглекислим газом, і багато хто вже замислюються про його шкоду. Така енергія не приносить шкоди атмосфері.
• Довговічність дозволяє користуватися таким приладом дуже багато років, а гарантії на покупку такого товару дають на десятки років. Це пов’язано з тим, що виробники абсолютно впевнені в якості.
• Автономність – це хороша привілей, особливо для підприємств. Адже при відключенні світла, що працює завод втрачає прибуток. А при наявності сонячних батарей робота триватиме навіть у разі відключення центральної електроенергії.
Переваги сонячних батарей кожного повинні наштовхнути на думку про придбання для себе такого пристрою. Можливість використання сонячного світла передбачена навіть в багатоквартирних будинках і це рішення дозволяє робити таке джерело як основним, так і резервним. Тому проблем з відсутністю світла або ж величезними рахунками за електроенергію власникам нерухомості або виробництв точно не бачити.

Сонячні батареї в Україні від компанії Ukrainian Technical Company – це вигідна інвестиція в альтернативні джерела енергії
Наша компанія займається продажем і установкою сонячних батарей вже багато років, і ми, як ніхто інший, знаємо людей, які задоволені не тільки нашою роботою, але і якістю самих виробів. Вся робота виконана руками досвідчених майстрів і, як показує практика, жоден власник не пошкодував про свої фінансові вкладення в таке вигідне і перспективне рішення. У багатьох, до речі, вже все окупилося. Ми пропонуємо свої послуги:
• Консультацію при виборі сонячної батареї в Україні. Ми допомагаємо нашим клієнтам зробити правильний вибір, з усім урахуванням вимог по відношенню до товару, а також з повним розумінням особливостей і характеристик тих чи інших об’єктів. Від правильного і точного вибору залежить коректна і хороша робота всієї системи.
• Установка. Наша команда професіоналів швидко і якісно встановить придбання. У монтажних роботах ми – майстри вищого класу. Тим більше, що всю продукцію, яку ми реалізовуємо, ми знаємо напам’ять і впевнені в її надійності. Це пов’язано з тим, що працюємо ми виключно з перевіреними виробниками і постачальниками.
• Продаж – це частина нашої роботи. Ми знаходимо найвигідніші пропозиції сонячних батарей і в Україні продаємо їх. Виробники – це наші колеги, тому ми їм довіряємо і рекомендуємо вам найнадійніших, перевірених часом.
• Обслуговування – це те, на що ви можете розраховувати від нашої компанії Ukrainian Technical Company.
Основна мета нашої роботи – це задоволені клієнти. Тому ми і робимо все можливе, щоб послуги, надані нами, відповідали заявленій якості і виправдовували озвучену вартість. І до нашого величезного щастя на протязі багатьох років у нас це успішно виходить. Ми сміливо рекомендуємо вам наші послуги, так як самі впевнені в них більше ніж на 100%