Дім з розумом
Система «Розумний дім» бере на себе керівництво домашньою екосистемою і позбавляє Вас від багатьох нудних рутинних завдань з управління домашнім обладнанням. Інтелектуальна автоматизація може використовуватися для самих різних цілей: підвищення рівня побутового комфорту в заміському будинку і міській квартирі, економія енергоресурсів і скорочення витрат в офісних приміщеннях, готельних комплексах, складах і т. Д. «Розумний будинок» здатний забезпечити охорону, простежити за підтриманням комфортної температури в різних приміщеннях, вміє перекрити витік води або витік газу в аварійній ситуації, вона поллє газон в жаркий день і т. д. При чому система зробить все це сама, без найменшого втручання з боку людини.

Ми узгодимо з Вами функціональність системи, обладнання, бюджет, терміни і складемо технічне завдання. Потім розробимо робочий проект.
Наступним етапом буде монтаж всього обладнання і налагодження системи. Потім налагодження та тестування роботи.

«Розумний дім» звільнить Ваш час від повсякденного настроювання різних інженерних систем.

«Розумний дім» дозволить контролювати систему з мобільного телефону і через інтернет.

.

«Розумний дім» скорочує споживання електроенергії до 40%.

Сучасний будинок – це місце, де легко можуть взаємодіяти інженерні та комунікаційні системи в єдиній та ефективній системи управління. Що ж може включати в себе система «Розумний дім»:

ОПАЛЕННЯ

Це можуть бути будь-які джерела тепла всередині будинку: від теплої підлоги і до радіаторів.

ПОЖЕЖНА І ОХОРОННА СИГНАЛИЗАЦІЇ

Тут все під вашим контролем, навіть у період вашої відсутності.

КОНДИЦІОНУВАННЯ І ВЕНТИЛЯЦІЯ

Те, про що варто піклуватися цілодобово, незалежно від пори року.

КОНТРОЛЬ АВАРІЙНИХ СИТУАЦІЙ

Можете не переживати про витік газу або води, а також про будь-які проблеми, пов’язані з електромережею.

УПРАВЛІННЯ ОСВІТЛЕННЯМ НА ВУЛИЦІ, У ДВОРІ

Ідеальний варіант для власників приватних будинків, дач і так далі.

УПРАВЛІННЯ ШЛАГБАУМАМИ І ВОРОТАМИ

Підвищення комфорту

ВИТРАТИ

Досить складно ретельно контролювати свої витрати, але ось ця система дозволить вам повністю контролювати, наприклад, витрати енергоспоживання і навіть буде сигналізувати вам про те, що пора б ввести якісь обмеження, або ж розподіляти навантаження і так далі.

КОНТРОЛЬ РОБОТИ ДЖЕРЕЛ РЕЗЕРВНОГО ЕЛЕКТРОЖИВЛЕННЯ

Наявністю дизель-генераторів або акумуляторних ІБП, особливо в великих квартирах або будинках, уже нікого не здивуєш. А можливість здійснювати за ними контроль незалежно від місця свого перебування – зручно.

УПРАВЛІННЯ ЗАГАЛЬНИМ ОБІГРІВУ ВУЛИЧНИХ ДОРІЖОК, СХОДІВ В КОРИДОРІ, ЗЛІВОВОЇ КАНАЛИЗАЦІЇ

Власникам приватних будинків стане в нагоді ця можливість, яку включає в себе система «Розумний дім».

ОСВІТЛЕННЯ

Управління світлом всередині будинку, і мова не тільки про електроенергії.

УПРАВЛІННЯ ЖАЛЮЗІ, ЩТОРАМИ, РОЛЕТАМИ

Це особливо зручно, якщо штори знаходяться у важкодоступному місці.

УПРАВЛІННЯ ДОМАШНІМИ ЕЛЕКТРИЧНИМ ПРИЛАДАМИ

Система закип’ятить заздалегідь чайник, поллє газон і т. Д.

 

Сучасність наступила, це проявляється в усьому і не перестає радувати. Технології настільки щільно входять в життя людей, що вже без них уявити своє життя не представляється можливим. Справжня інновація, ноу-хау сучасності, проникло в сферу побуту – система «розумний дім». Ціна питання залежить від багатьох факторів, але, повірте, вона того варта, адже це – ваша інвестиція в безпеку, комфорт і різноманітність дозвілля. Поки складно зрозуміти, про що йде мова? Тоді саме час дізнатися про це більш детально.

Система «розумний будинок»: розкіш чи необхідність
Що ж являє собою ця система, і чому сам факт її існування вже на слуху навіть у тих, хто взагалі далекий від сучасних технологій і зовсім не цікавиться ними? Ця високотехнологічна система покликана об’єднати в єдине ціле всі комунікації, які тільки можуть бути в будинку (квартирі, офісі …). Програмований і настроюється під побажання і потреби господаря, штучний інтелект істотно полегшує життя, робить її більш комфортною. Ось, задумайтеся хоча б на мить, наскільки вам цікаво було б підпорядкувати централізованого контролю все системи в квартирі: водопровід, освітлення, опалення, сигналізацію і так далі. Така можливість є і це – та сама система «розумний дім».

Доступні можливості – це вже давно не розкіш, а якась необхідність. Навіть якщо виходити з логіки базових потреб, розумний будинок здатний забезпечити людину всім найнеобхіднішим. За пару останніх десятиліть відбулися колосальні зміни, які спостерігаються в усьому і, в першу чергу, в специфіці інтер’єру, в використовуваної меблів, в збільшенні функціональних предметів, не позбавлених краси. Сучасний будинок – це місце, де легко можуть взаємодіяти інженерні та комунікаційні системи в єдиної та ефективної системи управління. Що ж може включати в себе система розумного будинку:
• Опалення. Це можуть бути будь-які джерела тепла всередині будинку: від теплих підлог і до радіаторів.
• Пожежна та охоронна системи – тут все під вашим контролем, навіть в період вашої відсутності.
• Кондиціювання та вентиляція – те, про що варто піклуватися цілодобово, незалежно від пори року.
• Абсолютний контроль аварійних ситуацій – можете не переживати про витік газу або води, а також про будь-які проблеми, пов’язані з електромережею.
• Управління освітленням на вулиці, у дворі – ідеальний варіант для власників приватних будинків, дач і так далі.
• Можливість створювати так званий мультурм, з метою розподілу аудіо і відео потоків.
• Управління загальним обігрівом вуличних доріжок, ступенів в коридорі, зливової каналізації – теж власникам приватних будинків стане в нагоді ця можливість, яку включає в себе система «розумний дім».
• Київ – місто, в якому досить складно ретельно контролювати свої витрати, а ось ця система дозволить вам повністю контролювати, наприклад, витрати енергоспоживання і навіть буде сигналізувати вам про те, що пора б ввести якісь обмеження, або ж розподіляти навантаження і так далі.
• Контроль роботи джерел резервного електроживлення. Наявністю дизель-генераторів або акумуляторних ІБП, особливо в великих квартирах або будинках, уже нікого не здивуєш. А можливість здійснювати за ними контроль незалежно від місця свого перебування – зручно.
• Управління шлагбаумами і воротами – підвищення комфорту.
• Управління світлом всередині будинку, і мова не тільки про електроенергії. Що ще пропонує система «розумний дім»? Купити її варто навіть заради того, що вона дозволяє управляти жалюзі, шторами і ролетами.

Найголовніше – ви можете знаходитися за сотні кілометрів від свого будинку. Але щоб бути в курсі всього, що відбувається і повністю контролювати ситуацію – вам достатньо лише доступу до мережі інтернет. Аналогічно, в будинку теж постійно повинен працювати інтернет. Багато необачно вважають, що така система є оптимальною для тих, у кого великий заміський будинок. Насправді, функціонал такої системи відмінно підійде навіть для маленьких квартир, при тому, що чим менше територія простору – тим нижче буде вартість. До речі, систему можна постійно розвивати, розширюючи взаємодії і додаючи нові комунікації.

У чому переваги системи «розумний дім»
• Підвищений рівень безпеки. Наявність датчиків, які встановлюються по всьому периметру в будинку (квартирі, офісі, готелі і т.п.), а також наявність відеоспостереження, дозволяють віддалено стежити за станом будинку. Не можна, зрозуміло, відмовлятися від охоронної служби, адже «розумний будинок» – це не заміна, а лише можливість своєчасно зреагувати на потенційну небезпеку, незалежно від того, де ви знаходитесь.
• До речі, про віддалений доступ. Вся інфраструктура вашого будинку уміщається в ваш власний смартфон або будь-якої іншої гаджет. Так, наприклад, ви можете запустити систему опалення за кілька годин до свого приїзду в приміщення і будинок вже буде зустрічати вас теплим. Або навпаки, включати кондиціонер, щоб трохи охолодити простір в спекотне літо.