Відеоспостереження для будинку і квартири

Українська Технічна Компанія пропонує послуги по монтажу систем відеоспостереження для квартир, приватних будинків, дач і т. д. Відеоспостереження будинку, квартири дозволяє вирішити ряд проблем пов’язаних з безпекою. По-перше, за допомогою системи відеоспостереження для будинку Ви можете вести запис всього, що відбувається навколо і всередині свого житла. Відповідно, якщо під час Вашої відсутності зловмисники здійснять крадіжку, Ви зможете скласти їх фоторобот і віддати в поліцію. По-друге, домашнє відеоспостереження дає можливість спостерігати за навколишньою територією і тримати все під контролем. Це дуже зручно, особливо в темний час доби.

Вам варто знати про ряд факторів, що впливають на вартість системи відеоспостереження для будинку:

  1. Розмір контрольованої площі. Від цього параметра залежить, скільки камер необхідно встановити для дому та їх технічні характеристики. Чим більше охоплювана площа, тим дорожче система відеоспостереження для будинку, але тут потрібно бути уважним і економити тільки в тих місцях, де це дійсно допустимо. В іншому випадку спроектовану систему не можна буде вважати закінченою, а відеоспостереження будинку виявиться неефективним. Крім того, Ви повинні бути впевнені в тому, що вам достатньо переглядати, наприклад, тільки прилеглу до будинку теріторію, а в перегляді дороги за парканом немає необхідності. Інакше доукомплектация системи і монтаж відсутнього обладнання, обійдеться недешево.
  2. Якість відео. Визначтеся, якої якості Ви хочете отримувати зображення. Чим чіткіше картинку видають камери – тим вони дорожче і, відповідно, дорожче вся система відеоспостереження. Камери, які можуть чітко розпізнавати автомобільні номери коштують в рази дорожче камер, які передають загальний рух людей.
  3. Наявність комп’ютера вдома. Ви можете записувати відео на домашній комп’ютер, це дозволить Вам заощадити на покупці відеореєстратора. Також Вам не доведеться купувати монітор, Ви зможете переглядати відео на своєму стандартному моніторі.

Якщо перед Вами стоїть завдання убезпечити своє житло і Вам потрібна якісна і доступна охорона відеоспостереження будинку або квартири доступний і ефективний спосіб забезпечення власної безпеки. Дача, заміський будинок, квартира – відеоспостереження всюди знайде застосування і буде ефективним інструментом захисту та охорони Вашого майна.

Серед безлічі виробників техніки з відеоспостереження найбільш відповідні для дому та квартири ACTI, AXIS, Infinity, Hikvision, Samsung, SONY та інші. Техніка цих брендів прослужить довго. На всю техніку надається гарантія. Ми маємо всі необхідні ліцензії та сертифікати. Ваші вкладені гроші і очікування будуть повністю виправдані. Довіртеся нам і ви залишитеся задоволені і щасливі!

Замовити розрахунок вартості проектування та монтажу інженерних систем можна у наших фахівців по телефону +38 (044) 451-52-52, +38 (044) 451-52-55 або на сайті: storozh.ua.

 

Безпека власного житлового простору – питання, що тривожить абсолютно кожної сучасної людини. Здається, немає взагалі нічого більш сумного, ніж ситуація, в яке стаєш жертвою зловмисників, які винесли з дому все те, що заробляли важкою працею. Щоб запобігти подібним ситуаціям або хоча б знизити ймовірність проникнення у власне житло злодіїв – використовуються системи відеоспостереження для будинку. Вони вважаються одним з найефективніших методів охорони і часто навіть сам факт наявності відеоспостереження діє відштовхуюче, що змушує злодіїв переключитися на інший об’єкт. До недавнього часу багато хто звертав увагу на датчики руху, встановлюючи їх як своєрідний захист. Але камери – куди більш практичний елемент, вигідна інвестиція в безпеку, оскільки вона дає можливість не просто отримати сповіщення про те, що біля будинку «щось рухається», а й побачити реальну картину.

Візуальний контроль: відеоспостереження для будинку для всіх бажаючих
У чому взагалі полягають переваги відеозапису? Як мінімум в тому, що її наявність дозволяє мінімізувати звернення до служби охорони, оскільки ви можете легко, швидко і досить точно ідентифікувати учасників інцидентів, злочинів або конфліктів, при цьому бачити, як розвиваються події. Стандартний комплект включає в себе елементи, які повністю взаємопов’язані між собою і не можуть ефективно працювати один без одного. Йдеться як про самих камерах, так і про відеореєстраторові, про пристрої передачі, обробки та зберігання отриманої інформації і так далі. Фахівці Ukrainian Technical Company обов’язково проконсультують вас по всім з’явилися питань, підкажуть, яка система відеоспостереження для будинку буде ефективна в конкретно вашому випадку. До речі, якщо говорити про різновиди, то умовно їх можна класифікувати наступним чином:
• Провідні системи. У століття активно розвиваються технологій, кілька навіть дивно, що такі системи користуються високим попитом. Вся справа в тому, що за своїми технічними характеристиками вони взагалі не поступаються моделям більш сучасним (бездротовим).
• Бездротові. Мінімум сполучних елементів, кріплень і іншої атрибутики, без якої не обійтися у випадку з провідними. Зручність експлуатації сприяє тому, що вони досить активно витісняють провідні, оскільки на якості передачі інформації відсутність проводів взагалі ніяк не позначається.

Яке ж краще купити відеоспостереження для будинку? Тут все дуже індивідуально, адже кожен з вище згаданих двох варіантів має і свої переваги, і свої недоліки. Один з ключових моментів – специфіка установки камери. Варто пам’ятати, що монтувати її ви будете на фасад власного будинку і псувати його зовнішній вигляд наявністю проводів якось не дуже хочеться. З іншого ж боку, експерти часто віддають перевагу саме провідним моделям, і ось чому:
• Бездротові системи обов’язково повинні бути підключеними до Wi-Fi. У разі, якщо відключився інтернет або ж відбулися якісь непередбачені обставини, була перевищена навантаження – огріхи в роботі системи не виключені.
• Навіть до самого якісного Wi-Fi можна підключити не більше чотирьох камер, що не дуже зручно, якщо ваш будинок великий і ви хочете убезпечити його з усіх боків. Тому, проводове відеоспостереження для приватного будинку буде більш доречним.

Окремо варто сказати і про відомого IP відеоспостереження, яке непогано працює завдяки наявності мережі інтернет. Самі відеокамери відрізняються високою роздільною здатністю зображень, характеризуються не менш високою інформативністю, можуть працювати на великі відстані, надійні і зручні в експлуатації. Тому, почавши вибирати ту чи іншу систему, ви опинитеся перед непростим вибором. При цьому, ви можете окремо купувати все елементи, які пізніше поєднуються в єдину систему, а можете звернути увагу вже на готові комплекти. Менеджери Ukrainian Technical Company допоможуть вам все підібрати, під конкретний об’єкт в результаті чого у вас буде продумана і якісна система відеоспостереження для будинку. Купити готовий набір – значить максимально убезпечити своє житло і не переживати про ймовірні надзвичайні події кожен раз, коли ви залишаєте межі будинку. Дуже важливим моментом є те, що за всім, що відбувається ви можете стежити, навіть перебуваючи далеко від будинку, оскільки інформація оцифровується і передається на будь-які пристрої. Але дуже важливий момент, який варто враховувати в обов’язковому порядку – правильний вибір системи, максимально відповідний вашим потребам. Поспілкувавшись з нашими фахівцями, які можуть провести всі необхідні розрахунки, вам будуть рекомендовані конкретні моделі, які будуть відповідати всім вашим потребам і, при цьому, вартість буде в рамках доступного вам бюджету.

Пора встановлювати систему відеоспостереження? Для будинку це дуже грамотне рішення!
На жаль, в житті ніхто не застрахований від посягань зловмисників на приналежну вам територію. Замислюючись про те, як можна убезпечити себе і своє житло, перше, що спадає на думку – установка якихось складних замків, ймовірно, решіток на вікна першого і другого поверхів будинку. Особливо якщо мова йде про заміський будинок, проживання в якому сезонне. З іншого боку, наявність такого «захисту» може тільки підживлювати азарт злодіїв і підігрівати їх інтерес до вашого об’єкта. Багато хто може думати, що ви встановили всі ці атрибути в зв’язку з тим, що ви будете їсти, що ховати (навіть якщо це не так). У разі, якщо ви не хочете давати зрозуміти зловмисникам, що ваш будинок знаходиться під захистом – можете встановити приховане відеоспостереження для будинку. Такий варіант також підходить і для установки в квартирі. Але, як показує практика, наявність відеокамер, які легко можна виявити, саме по собі служить кілька відлякує фактором.

Деякі необачно вважають, що якщо встановлять муляжі (навіть якісь якісні, які складно відрізнити від справжніх), злочинець не побачить різниці і побоїться лізти в будинок. Насправді ж вони вже давно навчилися відрізняти реальні системи від так званих «обманок». Тому, ризикувати не рекомендується. І перш, ніж починати вибирати відеоспостереження для заміського будинку, постарайтеся визначитися з функціоналом. Яке основне призначення системи? Спостереження за ділянкою? Для такої мети цілком зійдуть навіть найдорожчі моделі, що відрізняються широким кутом огляду. Вас цікавить деталізована зйомка? Тоді вам може підійти камера з оптичним збільшенням, керована. Також є взагалі складні камери, де регулюється рівень огляду, і ви можете максимально детально розглядати ті чи інші об’єкти, що з’являються в околицях (аж до номерних знаків машин, що проїжджають повз вашого будинку).

Головний критерій, на який варто звертати увагу при виборі комплекту – об’єкт і, власне, саме місце, де буде встановлюватися система відеоспостереження для приватного будинку. Причому тут важливо пам’ятати, що не тільки естетичний фактор буде відігравати важливу роль, але і безліч інших нюансів. Так, наприклад, для бездротових систем важлива наявність постійного доступу до мережі Wi-Fi, а ось у випадку з провідний системою – потрібен блок живлення або ж потужний акумулятор, який прийде на допомогу в разі раптового відключення електроенергії. Камери в пристроях, які призначені для вуличного використання, відрізняються високою стійкістю до перепадів температур і частих змін погоди і більше уваги варто приділяти безпосередньо ізоляції кабелю. Загалом, щоб не прогадати з вибором – краще проконсультуватися з фахівцями Ukrainian Technical Company, які досконально володіють всією інформацією про сучасні системи відеоспостереження.

Навіщо потрібно відеоспостереження для квартири?
Комплексний захист житлового простору обов’язково включає в себе і наявність системи відеоспостереження. Причому встановлювати її можна як зовні (біля входу), так і безпосередньо всередині самої квартири. І якщо з установкою на входячи все і так ясно – це дозволяє убезпечити житло від зловмисників в період вашої відсутності. То у випадку з установкою цієї системи всередині квартири для багатьох все дуже сумнівно. Укладаючи договір з охоронною службою, яка буде мати доступ до відеоспостереження, ви можете бути повністю спокійними за безпеку власного будинку. А тепер давайте розберемося, чому системи відеоспостереження для квартири користуються такою величезною популярністю:
1. Боротьба зі зловмисниками. Тут все зрозуміло, адже невблаганна статистика свідчить про те, що в порівнянні навіть з минулим роком кількість крадіжок по Києву зросла на 30%. Наявність прихованих відеокамер всередині квартири дозволяє вам миттєво отримувати інформацію про те, що хтось проник на вашу територію і викликати службу охорони, поки зловмисник не усвідомив, що його можуть «зловити на гарячому». Наявність запису допоможе вам діяти, якщо злодія не вдалося зловити, і ви маєте намір звертатися в поліцію, надаючи їм відеоматеріали.
2. Підвищення ефективності праці домашнього персоналу. Так, наприклад, до вас можуть приходити прибиральниці, куховарки, домробітниці і інший обслуговуючий персонал, який обслуговує ваш побут. У період вашої відсутності не завадить приховане відеоспостереження для квартири. Ви самі можете приймати рішення про те, чи ставити до відома персонал. Але наявність цих камер дозволить вам не тільки відслідковувати якість роботи, а й контролювати кожну дію, а також знизити ймовірність тривалої співпраці з недобросовісними працівниками. Наявність камер дозволить вам не переживати про збереження ваших особистих речей, тому як все буде під вашим контролем.
3. Якщо в будинку є хвора людина, а ви не можете залишатися з ним через зайнятість, ви, напевно, запрошуєте доглядальницю або медсестру. Тут теж важливо розуміти, як людина справляється зі своїми обов’язками, і щоб зайвий раз не переживати про що-небудь, досить встановити системи прихованого відеоспостереження для квартири. Аналогічна історія і в тому випадку, якщо до вас додому приходить няня і ви хочете поспостерігати за її роботою, щоб вона строго відповідала вашим критеріям, не ображала дитини, займалася з ним, своєчасно годувала і так далі.
4. Батькам підлітків теж варто задуматися про те, щоб спостерігати за дитиною і його діями в період вашої відсутності. Зрозуміло, з підростаючим дорослим потрібно встановлювати довірчі відносини і стежити потайки – не найкраща ідея. Але підлітковий вік найскладніший і, часом, домовитися про що-небудь стає нереально складним завданням. Поспостерігати за тим, як дитина поводиться, кого запрошує в гості і чим займається, допоможе якісний комплект відеоспостереження для квартири.

Причин, за якими є сенс задуматися про установку відеоспостереження в будинку або квартирі – дуже багато. У кожного клієнта свою мотивація. І за роки свого існування, активного розвитку і співпраці з різними категоріями покупців, ми усвідомили, що кожен, хто звертається до нас, має своє унікальне бачення ситуації. У кожного покупця є свої потреби, побажання до функціоналу системи і, зрозуміло, рамки бюджету. Тому в своєму асортименті товарів ми пропонуємо тільки ті, з якими знайомі особисто. Нам вдалося визначити перелік виробників, якість продукції яких нас влаштовує. Їхні товари відповідають високим стандартам, відрізняються довговічністю, простотою експлуатації. Звернувшись в Ukrainian Technical Company, менеджери проконсультують вас, допоможуть вибрати найбільш підходящу систему, досвідчені фахівці все встановлять і навчать користуватися.