Відеоспостереження для офісу

Українська Технічна Компанія пропонує послуги по монтажу систем відеоспостереження для офісів і робочих просторів.

На сьогоднішній день система відеоспостереження для комерційних об’єктів обов’язковий елемент безпеки бізнесу. Тепер це вже далеко не розкіш, а скоріше засіб економії. Так, наприклад, відеоспостереження в офісі дозволяє вирішувати безліч завдань: облік робочого часу, віддалений контроль співробітників, контроль роботи складських робітників, відкладення фактів крадіжок, облік відвідувачів і т. д. Ми володіємо досить великим досвідом у вирішенні всіх перерахованих вище завдань. Звернувшись до нас, Ви отримаєте оптимальне рішення співвідношення «ціна / якість». Наші ціни нижче ринкових. Завдяки тому, що ми закуповуємо обладнання виключно у заводів-виробників, минаючи посередників.

Для того щоб Ви могли правильно підібрати відеоспостереження для офісу, банку, складу та інших робочих просторів, зорієнтуватися в пропозиціях, ми вирішили описати ряд факторів, які впливають на вартість системи:

– Розмір переглядаємої території. Ціна системи безпосередньо залежить від розмірів приміщення. Чим більше кімнат і чим вони більші  тим більша кількість камер, витратних матеріалів та роботи доведеться задіяти. Відповідно встановити відеоспостереження в офісі, що складається з декількох кабінетів, невеликий квадратури, буде коштувати набагато менше, ніж організація відеоспостереження у великому офісному центрі або будівлі банку. Тому якщо хочете заощадити, то визначитеся з ділянками, які в обов’язковому порядку повинні контролюватися.

– Прихованість відеоспостереження. Відеоспостереження в офісі або в банку найчастіше приховане. Таке відеоспостереження завжди коштує дорожче звичайного. Пов’язано це з тим, що роботи з його встановлення складні, і вимагають  висококласних фахівців.

– Вимоги до записуючого обладнання. Записуюче обладнання коштує, як правило, дорого. Функціональність системи залежить, як правило, саме від нього. При виборі, Ви повинні подумати  чи потрібно Вам автономний пристрій запису, або Ви можете використовувати один з офісних комп’ютерів для запису відео? Також вартість буде залежати від того, який обсяг відео Ви хочете зберігати. Чим більше потрібно зберігати тим сучаснішою повинна бути система стиснення відео і більше ємність жорсткого диска. А відповідно дорожча система. Також варто визначитися, чи хочете Ви мати можливість вести віддалене відеоспостереження. Якщо так, то Вам необхідно, щоб записуючий обладнання підтримувало мережеві протоколи.

Серед безлічі виробників техніки з відеоспостереження найбільш придатні для офісу і робочого простору ACTI, AXIS, Infinity, Hikvision, Samsung, SONY та ін. Техніка цих брендів прослужить довго. На всю техніку надається гарантія. Ми маємо всі необхідні ліцензії та сертифікати. Ваші вкладені гроші і очікування будуть повністю виправдані. Довіртеся нам і ви залишитеся задоволені і щасливі!

Замовити розрахунок вартості проектування та монтажу інженерних систем можна у наших фахівців по телефону +38 (044) 451-52-52, +38 (044) 451-52-55  або на сайті: storozh.ua.

 

Щоб створити всебічний контроль над потрібним об’єктом і ефективно стежити за діяльністю та переміщенням людей, які працюють в офісі, сьогодні часто використовують різні захисні системи. Установки, що забезпечують відеоспостереження для офісу, потрібні, перш за все, для безпеки: збереження наявного майна. Без сумнівів, наявність камер, про які знають співробітники, сприяють підвищенню ефективності та якості роботи співробітників. Але для вірного вибору обладнання потрібно відштовхуватися, перш за все, від специфіки діяльності підприємства і враховувати особливості конструкції приміщення. У цьому непростому питанні вам неодмінно допоможуть компетентні співробітники Ukrainian Technical Company, які присвятили своє професійне життя саме цій сфері.

Комплекти відеоспостереження для офісів – це вигідний і правильний підхід
Камери можна встановлювати, як всередині самого офісу, так і зовні, щоб мати можливість контролювати ситуацію навколо об’єкта. Наявність подібної системи не тільки підвищує статус бізнесу і його імідж, а й служить відлякує фактором для зловмисників. Виробники систем відеоспостереження прагнуть догоджати найактуальнішим потребам, в результаті чого всі елементи, які об’єднуються в єдину систему, постійно поліпшуються. На щастя, на ринку дуже багато гідних пропозицій, але більш приємним моментом для покупців є такий факт, що в асортименті пропозицій Ukrainian Technical Company завжди знайдуться товари, які максимально відповідають потребам і, при цьому, абсолютно влаштовують за вартістю. Для того, щоб встановити систему відеоспостереження в офісі, не варто забувати про закони. Хочете здійснювати контроль над роботою людей? Тоді враховуйте, що в таких ситуаціях можна використовувати тільки відкриті системи спостереження. Умови установки камер такі, що після їх появи потрібно обов’язково розробити план розташування і документально ознайомити всіх співробітників з ним. Втім, в деяких ситуаціях виникає потреба в установці прихованих камер. Але навіть в такій ситуації кожен член команди повинен бути повідомлений про їхню наявність. Підписані документи дозволять керівництву законно експлуатувати персональні дані, отримані з камер спостереження.

Перед тим як встановити камери в офісі, потрібно чітко і точно спроектувати всі важливі параметри систем. Бажано цей процес довірити фахівцям, адже будь-яке невірне рішення найчастіше виливається в зайві витрати. Важливо звернути увагу і на розташування всіх елементів системи обладнання, на специфіку і типи пристроїв, і так далі. Для більш ефективної і хорошої роботи відеоспостереження в офісі, непогано було б задуматися про готових комплектах, які спеціально призначені для таких приміщень. Фахівці Ukrainian Technical Company неодмінно підберуть найбільш оптимальний варіант для вас. У них безліч переваг:
• Камери коректно скоординовані між собою і не вимагають багатогодинних налаштувань.
• Цінова політика готових систем мало чим відрізняється від тих, де кожен елемент куплений окремо.
• Система правильно і чітко налаштована на роботу і готова до експлуатації прямо в день її установки.
Ukrainian Technical Company пропонує широкий асортимент систем спостереження для офісів, відповідних самим різним характеристикам. Залежно від бюджету, можна підібрати хороший комплект, який буде відповідати всім вимогам і послужить довгу службу. Більшість моделей кольорові і мають інфрачервоні лампи, що дозволить стежити за об’єктом протягом 24 годин на добу. Також в комплект входять монітори для перегляду відео – спеціальне обладнання, призначене саме для цієї мети. В залежності від побажань, можна вибирати будь-які камери: автоматичні або напівавтомат. У дешевших моделях часто потрібно вручну переводити пристрій режим нічного бачення. Кут огляду різних відеокамер теж відрізняється і важливо не упустити цей момент з уваги, вибираючи камери. Якщо ви зважилися забезпечити офіс такою системою, то точно потрібно розуміти, наскільки вам важлива якість зображення і наявність режиму цілодобової зйомки.

Правильна установка камер відеоспостереження в офісі дуже важлива!
Перш ніж приймати рішення про покупку тієї чи іншої системи, важливо чітко визначити цілі, провести розрахунки, намалювати проектну схему, обов’язково порадитися з експертами і знайти найбільш підходящий для себе варіанти, що влаштовують по функціоналу і вартості. Ключову роль в ефективності роботи грає, звичайно ж, правильно обрана система відеоспостереження. А ось на експлуатаційний термін і, безпосередньо, якість роботи, свій вплив надасть і правильність установки системи відеоспостереження в офісі. Саме тому, до цього питання ні в якому разі не варто підходити самостійно, якщо ви не профі в цій сфері. Варто віддати перевагу фахівцям, які присвятили своє професійне життя сфері відеоспостереження. Таким чином, ви вигідно інвестуєте свої кошти в безпеку.
Установка камер, як і їх скрупульозний підбір – це досить складний процес, на який впливають багато зовнішні чинники. У штаті компанії Ukrainian Technical Company працюють виняткові майстри своєї справи, які присвятили далеко не один рік своєї роботи і знають всі тонкощі і нюанси, що стосуються систем відеоспостереження, специфіки установки і так далі. Ви без праці можете замовити у нас не тільки готові системи, представлені в каталогах, але і звернутися до фахівців, які швидко виконають роботу. Вірний монтаж камер відеоспостереження для офісу має на увазі під собою дотримання деяких правил:
• Продумане, рівномірне освітлення сприяє тому, що ви отримаєте якісне зображення з камер.
• Правильно встановлені камери не повинні бути доступними для фізичних ушкоджень. Пристрої варто розташовувати на недоступною висоті.
• Для безперебійної цілодобової роботи потрібно обзавестися додатковим джерелом харчування. Фахівці Ukrainian Technical Company обов’язково підкажуть, які оптимальні в конкретно ваших випадках.
• Для більш ефективної роботи системи відеоспостереження для офісу, варто встановити датчики руху. Їх наявність підвищує рівень безпеки і в разі їх спрацьовування, ви можете приймати оперативні рішення в частині виклику охоронної служби.
• Обов’язково варто подумати про вуличний відеоспостереження. Для того, щоб вибрані системи максимально відповідали вашим потребам – варто звернути увагу не тільки на експлуатаційні характеристики, але і на спеціальні елементи, які будуть захищати ці камери від несприятливих погодних умов.

Вибрати відповідне обладнання, а також замовити послугу його якісно монтажу, ви можете в компанії Ukrainian Technical Company. Ми гарантуємо абсолютну компетентність, високий рівень відповідальності, увагу до всіх деталей, дотримання термінів. Якщо ви не можете визначитися з тим, які системи відеоспостереження для офісу вам необхідні – наша команда надасть всю вичерпну інформацію, яка допоможе вам підібрати оптимальний варіант для конкретного приміщення. Після співпраці з нами, ви отримаєте гарантію на сам товар і подальшу технічну підтримку в майбутньому.