Українська Технічна Компанія пропонує послуги по монтажу систем відеоспостереження території навколо магазину чи супермаркету.

Не секрет, що системи відеоспостереження, встановлені як в невеликих магазинах, так і в супермаркетах дають значний економічний ефект. Встановити відеоспостереження в магазині вирішують менеджери котрі зіткнулися, перш за все з великою кількістю крадіжок, що приводять до значних збитків.

Відеоспостереження в магазині або супермаркеті вирішує багато завдань:

 • Територія навколо торгового комплексу і паркінг. Установка вуличних камер дає можливість контролювати як центральні, так і службові входи, вести спостереження за автомобілями на парковці і найбільш важлива функція, контролювати зони прийому товарів від постачальників.
 • Касова зона і вхід в супермаркет. Відеоспостереження дозволяє моніторити пересування відвідувачів в супермаркеті, камери схову, зони установки банкоматів і терміналів, касові операції та ситуацію біля кас, службові входи для охорони і співробітників.
 • Торговий зал. Це найважливіший об’єкт для контролю. Торгова зона, зазвичай, ділиться на велику кількість підзон. Побудова системи відеоспостереження в таких місцях дуже відповідальний і складний процес.
 • Складська зона. Це зона розвантаження і складування товарів. Установка системи відеоспостереження в цій зоні дозволяє вирішити завдання контролю роботи персоналу і збереження товарів.
 • Адміністративні та допоміжні приміщення.
 1. автоматично виявляти незаконні наміри людини, спираючись на його поведінку;
 2. розпізнавати відвідування магазину одночасно великою групою людей;
 3. визначати випадки залишення відвідувачами своїх речей на території магазину чи супермаркету, такі можливості системи відеоспостереження дуже важливі в боротьбі з тероризмом.
 4. контролювати і враховувати кількість покупців;
 5. визначати вогнища загорянь або задимлень в приміщеннях (виконуючи, таким чином, функції системи пожежної сигналізації);
 6. при реєстрації системою тривожної події інформувати службу охорони.

Система відеоспостереження має структуру, до якої входять відеокамери, записуючий пристрій (відеореєстратор) і відтворення (монітор). Відеокамери знімають навколишню територію і передають відеозображення на записуючий пристрій, яке, в свою чергу, записує те, що відбувається і виводить відео з камер безпосередньо на монітор. Всі системи охоронного відеоспостереження ділять на два типи: провідні і бездротові. Застосування тієї чи іншої технології залежить від особливостей об’єкта. Ще системи відеоспостереження поділяють на аналогові і цифрові. Цифрове спостереження в рази краще, ніж аналогове, але й ціни на цифрові системи відеоспостереження будуть вище.

Дистанційне відеоспостереження убезпечить будь-який магазин або супермаркет! Дуже багато проблем зникнуть разом з установкою системи відеоспостереження!

Віддалене спостереження також дасть можливість заощадити. Охоронні системи відеоспостереження не обмежуються забезпеченням безпеки Вашого об’єкта, а й економлять Ваші витрати. Найдешевший комплект відеоспостереження коштує близько 150 у. о. Він складається з набору: відеореєстратор-камера, дуже часто цього більш ніж достатньо для вирішення питання спостереження. Верхня межа по організації відеоспостереження може досягати до сотень тисяч доларів (установки комплексних технічних рішень у великих організаціях, великих підприємствах, торгових центрах). Але і при мінімальному наборі обладнання, і при максимальному  всі Ваші витрати виправдають себе на 100%. Охоронне відеоспостереження (cctv) – це крок на шляху до економії чималих грошей, адже Вам тут же вдасться уникнути крадіжки товарів в магазині, товарів зі складу, неробства співробітників в офісі або в торговому залі. Погодьтеся, це приносить збитки як бізнесу, так і приватним підприємцям. Щоб уникнути всього перерахованого вище необхідна лише встановлена ​​на об’єкті аналогова або цифрова система відеоспостереження.

Ми пропонуємо Вам як аналогове, так і цифрове відеоспостереження. Наша компанія займається не тільки продажем устаткування відеоспостереження, але і установкою систем відеоспостереження “під ключ”. У нашому інтернет-магазині у вас є можливість знайти великий вибір охоронних систем відеоспостереження: це і найпростіші комплекти для невеликих площ, так і дорогі та унікальні системи охорони та відеоспостереження.

Серед безлічі виробників техніки з відеоспостереження найбільш підходящі для магазину чи супермаркету ACTI, AXIS, Infinity, Hikvision, Samsung, SONY та ін. Техніка цих брендів прослужить довго. На всю техніку надається гарантія. Ми маємо всі необхідні ліцензії та сертифікати. Ваші вкладені гроші і очікування будуть повністю виправдані. Довіртеся нам і ви залишитеся задоволені і щасливі!

Замовити розрахунок вартості проектування та монтажу інженерних систем можна у наших фахівців по телефону +38 (044) 451-52-52, +38 (044) 451-52-55 або на сайті: storozh.ua.

 

На сьогоднішній день повноцінну безпеку різних приміщень просто неможливо уявити без зовнішнього відеоспостереження. Власники підприємств, особливо великих, точно усвідомлюють важливість такої системи, тому як її наявність істотно підвищує рівень безпеки. Моніторинг ситуації в околицях прилеглих територій дозволяють не тільки знизити ймовірність можливих крадіжок або актів вандалізму, а й сприяє сприятливому рішенню різних суперечок і конфліктів, які можуть виникати, завдяки тому, що у вас завжди буде відео доказ. Система відеоспостереження, передбачена для території навколо магазину, супермаркету або будинку, характеризується виключно якісними приладами та елементами. Особливості самих виробів і комплектуючих залежать від цільового призначення, від місця установки, від специфіки клімату і так далі. Практично всі моделі об’єднує наявність елементів, що захищають систему від несприятливих умов на вулиці – снігу, дощу, пилу – їх вплив згубно позначається не тільки на якості зйомки, але і на довговічності роботи системи.

Які цілі зовнішнього відеоспостереження? У пріоритеті безпеку!
З появою на ринку послуг охорони, камери з дуже високою чіткістю зображення встановлювали, найчастіше, всередині приміщення. Однак, з упевненістю можна сказати, що якщо не встановлені камери зовнішнього відеоспостереження, то розпізнати та ідентифікувати людину стає набагато складніше. А адже в процесі пошуку зловмисників хочеться навпаки максимально полегшити працю. Тому і виникла гостра необхідність спостереження на вулиці, що дозволяє цілком подивитися на картину і відстежити всі рухи навколо магазину чи супермаркету.

Таке обладнання для безпеки володіє різними характеристиками. При виборі варто звертати увагу на такі моменти:
• Кут огляду – це важливий фактор, оскільки така функція, завдяки широкому огляду, дозволяє істотно заощадити, встановлюючи меншу кількість камер. У самих стандартних моделях камера охоплює 20-90 градусів, а ось в більш сучасних моделях, – варіофокальний – цей кут взагалі можна регулювати відповідно до потреб.
• Тип. Величезним попитом користуються цифрові і аналогові моделі камер. Цифрові – це ідеальний варіант для зовнішнього відеоспостереження, з тієї причини, що якість зйомки дозволяє розглянути багато деталей. Аналогові втрачають свою популярність завдяки своїй невисокій вартості, але якість картинки, об’єктивно кажучи, гірше.
• Розширення – визначає всю чіткість зображення. На цій характеристиці пристрою економити не варто. І якщо ви не до кінця розумієте, що взагалі вона має на увазі під собою – неодмінно зверніться до фахівців Ukrainian Technical Company, які не тільки детально пояснять вам суть, а й допоможуть вибрати правильну систему, відповідно до ваших потреб і можливостями.
• Ступінь захисту – під такі характеристика потрапляє ступінь захисту від шкідливих факторів, які можуть застати камеру в погані погодні умови на вулиці. Від холодної зими і до спекотного літа, від грому і блискавки, до вітряної погоди.
• Чутливість, наявність підсвітки та іншої атрибутики дозволяють камерам працювати в нічний час. Це актуально як для тих об’єктів, які працюю цілодобово, так і для тих, які закриваються на ніч.

Для високої ефективності роботи таких пристроїв, варто в обов’язковому порядку враховувати всі чинники і характеристики, ще на етапі вибору системи відеоспостереження. І якщо в залі магазину можна встановити обладнання дешевше, то на зовнішньому відеоспостереження в супермаркетах не варто економити, так як від цього залежить безпека торгової точки в цілому. Але, що найприємніше – будь-яку небезпеку можна запобігти, якщо за зображенням з камер буде стежити охоронна служба. Для установки відео в торгових точках варто звернутися до професіоналів, які підкажуть, де і які камери будуть для вас найбільш доречними. Кожен підприємець, який бажає убезпечити свою торгову точку, хоче не просто вигідно інвестувати свої кошти, а й вибрати таку систему відеоспостереження, яка буде максимально відповідати потребам і, при цьому, впишеться в задуманий бюджет. У нашій компанії вас чекає широкий асортимент пропозицій. Ми працюємо з виробниками, яким довіряємо і товари, які пропонують наші фахівці – в різному ціновому діапазоні, щоб кожен клієнт міг дозволити собі необхідну систему.
Якісне вуличне відеоспостереження в Києві – в Ukrainian Technical Company
Вибір системи спостереження – завдання не з легких. Особливо, якщо раніше вам не доводилося вникати в тонкощі і для вас вся система зводиться тільки до самих камерам. Але ж є й інші елементи, які включає в себе ця система, і вона не може працювати без наявності того або іншого пристрою. Залежно від бюджету, яким ви маєте в своєму розпорядженні, а також від ваших потреб, наші фахівці допоможуть вам визначитися з оптимальними для вашого магазину чи супермаркету моделями. Є багато причин, за якими варто співпрацювати з нами, і ось основні:
• Широкий асортимент обладнання дозволить вам вибрати якісний товар, який прослужить без перебоїв довгий час. Ми скрупульозно вибираємо кожну позицію, що представлена ​​в наших каталогах і можемо гарантувати високий рівень якості.
• Лояльні ціни на установку і матеріали для вуличного відеоспостереження. Продумана цінова політика Ukrainian Technical Company робить наші товари і послуги доступними для самих різних категорій покупців.
• Сертифікати та гарантія до наших робіт і матеріалів надається.
• Досвід в цій сфері у нас великий, тому ми не тільки знаходить відповіді на будь-які питання, але і вирішуємо навіть найскладніші завдання.
Причин, за якими варто встановити відеоспостереження на вулиці і у всіх приміщеннях торгового залу, безліч. Ukrainian Technical Company надасть вам послуги на вищому рівні. Ви також можете розраховувати на подальшу підтримку від наших фахівців навіть після завершення виконаних нами робіт.