Українська Технічна Компанія пропонує послуги по монтажу систем відеоспостереження території навколо офісу.

У наш час охоронне відеоспостереження є найпопулярнішим технічним засобом безпеки в світі. Організація відеоспостереження значно зменшує шанси несанкціонованого проникнення на об’єкт. Система відеоспостереження має структуру, до якої входять відеокамери, записуючий пристрій (відеореєстратор) і відтворення (монітор). Відеокамери знімають навколишню територію і передають відеозображення на записуючий пристрій, яке, в свою чергу, записує те, що відбувається і виводить відео з камер безпосередньо на монітор. Всі системи охоронного відеоспостереження ділять на два типи: провідні і бездротові. Застосування тієї чи іншої технології залежить від особливостей об’єкта.

– Віддалене відеоспостереження убезпечить будь-який об’єкт! Число проблем, які зникнуть з установкою системи відеоспостереження, дуже велике! Охоронним відеоспостереженням широко користуються і приватні особи, і великі компанії. Ви хочете убезпечити свій територію навколо офісу? Цифрове спостереження дасть Вам можливість бачити всю навколишню територію, сидячи всередині офісу. А якщо вже злодії проникнуть всередину, то система відеоспостереження допоможе скласти фоторобот порушників. Ви господар підприємства? Устаткування відеоспостереження зробить відкритим для Вас весь процес роботи, дозволить дізнаватися точну кількість проведених операцій і таким шляхом уникнути крадіжки. Ви приватний підприємець і у Вас є віддалені офіси? Цифрове відео спостереження стане помічником в організації віддаленого контролю над співробітниками в офісі. Також відеоспостереження може здійснюватися за всіма кабінетами в офісному центрі, за стоянкою Вашого автомобіля, спостереження, метою якого є контроль над виносом товарів зі складу і багато іншого. В сьогоднішній день такі поняття як безпека і відеоспостереження нероздільні. А охоронне відеоспостереження як технічний засіб безпеки важко і практично неможливо замінити чимось іншим.

– Віддалене спостереження також дасть можливість заощадити. Охоронні системи відеоспостереження не обмежуються забезпеченням безпеки Вашого об’єкта, а й економлять Ваші витрати. Найдешевший комплект відеоспостереження коштує близько 150 у. е. Він складається з набору: відеореєстратор-камера, дуже часто цього більш ніж достатньо для вирішення питання спостереження. Верхня межа по організації відеоспостереження може підніматися до сотень тисяч доларів (установки комплексних технічних рішень у великих організаціях, великих підприємствах, торгових центрах). Але і при мінімальному наборі обладнання, і при максимальному всі Ваші витрати окупляться на 100 %. Охоронне відеоспостереження (cctv) – це крок на шляху до економії чималих грошей, адже Вам тут же вдасться уникнути крадіжки домашніх речей, товарів зі складу, крадіжок в торгових точках, неробства співробітників в офісах. Погодьтеся, це приносить збитки як бізнесу, так і приватним особам. Щоб уникнути всього перерахованого вище необхідна лише встановлена ​​на об’єкті  система відеоспостереження.

Наша компанія займається не тільки продажем устаткування відеоспостереження, але і установкою систем відеоспостереження “під ключ”. У нашому магазині Ви маєте можливість знайти великий вибір охоронних систем відеоспостереження: це і найпростіші комплекти для заміського будинку або квартири, так і дорогі та унікальні системи охорони та відеоспостереження.

Серед безлічі виробників техніки з відеоспостереження найбільш підходящі для офісу і робочого простору ACTI, AXIS, Infinity, Hikvision, Samsung, SONY та ін. Техніка цих брендів прослужить довго. На всю техніку надається гарантія. Ми маємо всі необхідні ліцензії та сертифікати. Ваші вкладені гроші і очікування будуть повністю виправдані. Довіртеся нам і ви залишитеся задоволені і щасливі!

Замовити розрахунок вартості проектування та монтажу інженерних систем можна у наших фахівців по телефону +38 (044) 451-52-52, +38 (044) 451-52-55 або на сайті: storozh.ua.

 

Наявність відеокамер всередині офісу – справжня знахідка для підприємців, які хочуть оцінити ефективність роботи своїх співробітників, переконатися в їх добропорядності. Для багатьох важливо хоча б спробувати знизити будь-яку ймовірність можливих крадіжок або якихось непередбачених ситуацій, які можуть зіграти проти позитивної репутації компанії. Але якщо говорити про відеоспостереження для офісу, важливо розуміти, що мова повинна йти не тільки про встановлення системи безпосередньо всередині будівлі. Зрозуміло, це – дуже важливий момент. Але варто подбати і про зовнішнє спостереження, що теж допоможе вирішити відразу кілька питань: знизити ймовірність проникнення в офіс зловмисників, а також в повній мірі контролювати ситуацію на території навколо офісу, щоб в потрібний момент мати можливість зв’язатися з охороною.

Які ще питання вирішує зовнішнє відеоспостереження
1. Охорона паркінгу. Це актуально в будь-який час доби. Так, наприклад, на парковку можуть заїжджати співробітники офісу, партнери по бізнесу, клієнти. Дуже важливо, щоб їх транспортні засоби були в абсолютній безпеці. І тут варто звернути увагу на шлагбауми, які дозволяють не тільки контролювати в’їзд і виїзд автомобілів.
2. Допоміжні приміщення на території. Це можуть бути склади, адміністративні будівлі і так далі. Вони вимагають особливої ​​уваги до себе.

Прийнявши рішення про те, що вам необхідно зовнішнє відеоспостереження, ви перестраховуються свій офіс і можете:
• завчасно виявити наміри зловмисників, грунтуючись на поведінці;
• довести факт вчинення злочину, маючи відео докази, за фактом події;
• контролювати своїх співробітників, мати інформацію про кількість людей, які відвідують приміщення;
• посилити функції системи пожежної сигналізації;
• зміцнити систему безпеки офісу в цілому.

Що важливо враховувати, вибираючи вуличне відеоспостереження
• Діапазон температур. Для вуличної техніки цей фактор відіграє дуже важливу роль, тому що погодні умови можуть зіграти злий жарт, в результаті якої камера не виконуватиме заявлених функцій. Важливо розуміти різницю між температурою зберігання і діапазоном робочих температур. У разі, якщо у вас виникнути якісь питання по даній характеристиці – ви можете звернутися до фахівців Ukrainian Technical Company, щоб отримати консультацію з якихось конкретних моделей і систем, що вас цікавлять.
• Вандалозіщіта. Виробники піклуються про те, щоб вуличне відеоспостереження було мінімально вразливим. Виключити ймовірність зацікавленості хуліганів, звичайно, не вийде, але наявність відповідних захисних елементів можуть призупинити зловмисника.
• Специфічні характеристики камери. В асортименті наших пропозицій є найрізноманітніші товари, і ми допоможемо вам підібрати найбільш оптимальну для вирішення ваших завдань. Багато камер «навчені» підлаштовуватися під будь-які зміни, що відбуваються: наступ ночі, зміна положення сонця, раптова похмура погода. Камери можуть автоматично переходити в режим чорно-білої зйомки або включати інфрачервону підсвітку.

Якщо потрібно відеоспостереження території – користуйтеся послугами Ukrainian Technical Company
Чому ж варто віддати перевагу нашої компанії:
1. Лояльна цінова політика. У своїх каталогах ми об’єднали найрізноманітніші товари з різних цінових сегментів. Це дозволяє всім бажаючим обзавестися зовнішньої або внутрішньої системою відеоспостереження отримати бажане. При цьому, ми вибираємо ті товари, ціна яких максимально відповідає заявленій якості.
2. Перевірені виробники. Ми в курсі всіх нових тенденцій, наші фахівці уважно вивчають новітню продукцію, яка з’являється на ринку, ми оцінюємо гідності, визначаємо переваги та з легкістю виявляємо недоліки. У свої каталоги ми відбираємо тільки ті товари, в якості яких ми віримо, що особисто перевіряли.
3. Якість установки забезпечує ефективне відеоспостереження території. Наші фахівці мають багаторічний досвід монтажу самих різних пристроїв і цілісних систем. Тому ми з легкістю виконаємо роботу, надавши гарантію бездоганної якості.
Ви можете звернутися до нас за консультацією та допомогою при виборі підходящої системи. Ми обов’язково створимо для вашого об’єкта проект системи відеоспостереження, при цьому підберемо оптимальну систему за найкращою ціною.