Відеоспостереження для магазину

Українська Технічна Компанія пропонує послуги по монтажу систем відеоспостереження для магазинів і супермаркетів.

Відеоспостереження в магазині це один з найпростіших способів убезпечити торгову точку, тому зараз навіть в невеликих магазинах можна побачити встановлені камери відеоспостереження
Відеоспостереження в магазині переслідує відразу кілька цілей, при цьому захищає самого власника від збитків:

  • запобігання злодійства завдяки камерам відеоспостереження можна своєчасно помітити відвідувачів, які здійснюють крадіжку товару або ж як самі працівники магазину виносять якісь речі безкоштовно;
  • спостереження за робочим процесом продавців, касирів, менеджерів і поведінкою покупців переглянувши записане відео з реєстратора можна з легкістю побачити, хто халтурить, а хто добре працює, справляється зі своїми обов’язками і завданнями. Також легко можна зрозуміти хто правий, а хто ні при виникненні конфліктних ситуацій між покупцем і працівником магазину;
  • розкриття причин недостачі, яка може виникнути через безліч факторів від злодійства самого персоналу магазину до потрапивших в складське приміщення тварин. За допомогою відеоспостереження для магазину можна точно зрозуміти причину збитку. Профілактичні заходи навіть проста попереджаюча наліпка говорить про те, що «об’єкт знаходиться під відеонаглядом» і зловмисник, побачивши самі камери може передумати про здійснення крадіжки.

Відеоспостереження за касою і фіксація касових операцій.
Касир і покупець можуть домовитися і касир може відпустити товар за заниженою ціною. З системою відеоспостереження легко запобігаються такі діі.
Так як в магазинах може бути велика кількість скупчення людей, відеоспостереження може значно посилити охорону.

Установка камер відеоспостереження в магазині.

Відеоспостереження в магазині це чудовий інструмент для збільшення прибутковості магазину, від встановлених камер відеоспостереження багато чого залежить. Камери можуть бути встановлені в таких місцях як:

  • каси;
  • торгові зали;
  • склади;
  • на вході і при виході магазину;
  • парковка біля магазину;
  • офісні приміщення.

Для кожної встановленої камері в певному місці існують свої вимоги.

Наприклад, камери над касами повинні мати дуже гарну чіткість що дасть можливість розібрати дрібні деталі. Для торгових залів камери можна використовувати більш простими для загального огляду площі (купольні), головне бачити людину і його дії. Для камер на складі зовнішній вигляд не принциповий можна встановити просту купольну або корпусну камеру відеоспостереження. Ну, а камери, встановлені на вході і виході магазину повинні мати вузькосфокусований об’єктив для фіксації осіб відвідувачів. За такої роздільній здатності об’єктива добре розбірливі риси обличчя людини, і його легко впізнати. Камери на парковці повинні бути вуличного типу не боятися низьких температур і вологи.

Витрати на відеоспостереження в магазині залежить від розмірів торгового залу (кількості стелажів і проходів між ними), складу і звичайно загальної кількості необхідних камер відеоспостереження для забезпечення повного контролю магазину.

Серед безлічі виробників техніки з відеоспостереження найбільш відповідні для магазину і супермаркету ACTI, AXIS, Infinity, Hikvision, Samsung, SONY та ін. Техніка цих брендів прослужить довго. На всю техніку надається гарантія. Ми маємо всі необхідні ліцензії та сертифікати. Ваші вкладені гроші і очікування будуть повністю виправдані. Довіртеся нам і ви залишитеся задоволені і щасливі!

Замовити розрахунок вартості проектування та монтажу інженерних систем можна у наших фахівців по телефону +38 (044) 451-52-52, +38 (044) 451-52-55 або на сайті: storozh.ua.

 

Дуже давно вже доведено, що навіть муляж камер або наявність таблиці про те, що ведеться відеоспостереження в магазині, сприяє зниженню ймовірності крадіжки. Але це всього лише психологічний фактор. Багато підприємців впевнені в тому факті, що наявність нестач торгової точки – це вина недобросовісних співробітників і, природно, така «імітована» захист не захищає по-справжньому магазин від збитків, пов’язаних з крадіжками. Тому для роботи, без фінансових втрат, які можна запобігти, потрібно задуматися про покупку якісної системи відеоспостереження для магазину. Своєчасна і правильна установка такого устаткування дуже допомагає запобігти крадіжкам і підвищити ефективність роботи персоналу. Пару років тому для того, щоб встановити в торгову точку таку систему, потрібно було витратити значну суму грошей. А ось на сьогоднішній день покупка камер і супутніх товарів стала в рази доступніше, адже виробники цієї техніки створюють товари в самих різних цінових категоріях, які відповідають різним потребам. І з такої причини підприємці, які мають навіть невелику точку, стали практикувати установку відеоспостереження для свого магазину. Це незамінне рішення дозволяє:
1. Проконтролювати сумлінність касирів і співробітників в залі.
2. Зменшити недостачі магазину, які пов’язані з «забудькуватістю» покупців оплатити ту чи іншу покупку.
3. У разі нестачі або крадіжки – можна легко з’ясувати, як це сталося, грунтуючись на записах камер.
4. Пізнати правопорушника по зйомці і прискорити слідчий процес.

Відеоспостереження для магазина – важливо правильно вибирати
Перед придбанням камер в торгову точку, для початку потрібно задуматися і вирішити, де саме будете їх встановлювати. Від цього нюансу залежить ефективність і якість їх роботи. Для магазинів, які відрізняються невеликими розмірами, цілком може вистачити 4 камери. З них, дві можна встановлювати в залі, щоб без праці можна було спостерігати за всім приміщенням, одну – над касою, і одну – безпосередньо на виході з магазину. Втім, специфіка установки безпосередньо залежить від особливостей самої будівлі. Бажано проконсультуватися з професіоналами, які підкажуть, як краще виконати це завдання в конкретно вашому випадку. Крім камер, вам знадобляться і інші комплектуючі, які об’єднуються в єдину систему. У Ukrainian Technical Company ви зможете придбати як готовий набір, призначений для відеоспостереження для магазину, що істотно заощадить вам час, або ж зібрати комплект окремо.

При виборі обладнання, варто приділити якомога більше уваги камері, яка буде встановлена ​​над касою. Цей пристрій повинен відрізнятися високим розширенням, щоб без праці можна було розглянути навіть номінал банкноти, яка потрапляє в руки співробітника. Крім того, що це допоможе упевнитися роботодавцю в чесності продавця, ще це зможе допомогти касиру з’ясувати причину нестачі в касі, в разі виникнення такої ситуації. Адже сьогодні махінацій з розрахунком на касі у шахраїв дуже багато. І навіть самі досвідчені продавці іноді самі не розуміють, як спритно їх обдурили. Але крім якості камери, дуже важливо правильно вибрати кут відео огляду. Також для установки відеоспостереження в магазині враховується факт того, де саме знаходиться об’єкт. Якщо ця будівля в торговому центрі, в такому випадку камеру можна на виході встановити таку ж, як і в залі, а якщо це окрема будівля, то тут краще робити монтаж при вході. Зважайте на те, що зловмисники не йдуть в якесь конкретне місце без попереднього вивчення обстановки. Вони обов’язково прийдуть завчасно, щоб вивчити, де і що лежить, де і які камери встановлені. Тому, ваше завдання – дуже серйозно поставитися до вибору приладів.

На вулицю, для стеження і цілодобового контролю, варто придбати не менш якісне обладнання в спеціальному корпусі, який буде захищати техніку від несприятливих погодних умов. Багато виробників камер відеоспостереження для магазину створили комплексні системи, враховуючи всі чинники і вимоги, що пред’являються до цієї техніки. У Ukrainian Technical Company є широкий асортимент різноманітних моделей, який дозволить вам правильно зробити свої вибір і ні на секунду про нього пошкодувати в майбутньому. Також, для тих, хто не має поняття про такі пристрої, ми пропонуємо компетентну консультацію досвідчених у цій сфері фахівців. Вам достатньо просто надати максимально повну інформацію про об’єкт, який буде охоронятися і озвучити свої побажання. Не менш важливим моментом є і бюджет, який ви готові витратити на покупку системи. Будьте впевненими в тому, що ми неодмінно знайдемо для вас обладнання, відповідне не тільки вашим потребам, а й фінансовим можливостям.
Камери відеоспостереження для магазину потрібні кожному підприємцю
Для організації оптимальної системи спостереження невеликої торгової точки, багато підприємців віддають перевагу аналоговим пристроям, по ряду причин:
• IP-обладнання, досить просте в установці і не вимагає яких-небудь понад зусиль в подальшій експлуатації.
• Не потрібні додаткові витрати на покупку DVR.
• Управління через ПК, навіть для недосвідченого людини просте, на відміну від відеореєстраторів.
• Хороша можливість спостереження в режимі онлайн.

Більшість магазинів користується системою безготівкового розрахунку і це означає, що доступ до мережі інтернету є. Саме з цієї причини IP камери відеоспостереження для магазину, будуть самим зручним і простим рішенням. Кожне мережеве пристрій для спостереження має інтерфейс, який вбудований, і можливість підключити їх і до провідної мережі, і до бездротової. Вибір залишається тільки за вами. Але тут є дуже важливий момент: при виборі такої системи відеоспостереження для магазину варто обзавестися комп’ютером з підключенням до мережі інтернет і мати до нього цілодобовий доступ. Але, в будь-якому випадку, такий варіант набагато ефективніше багатьох інших і, тим більше, ефективніше відсутності будь-якого спостереження.

Ukrainian Technical Company об’єднала в своїх каталогах багато моделей, які комплектуються з іншими пристроями, а також є готові системи. Наші фахівці можуть надати все необхідне і важливе ліцензійне програмне забезпечення, яке призначене для правильного налаштування і подальшого управління системою відеоспостереження для магазину. Перегляд відбувається на території в режимі онлайн, а також запис і збереження інформації на жорсткий диск – то, що істотно підвищить рівень безпеки вашого магазину. Такий пристрій об’єднано в одну локальну мережу. Трансляція відбувається на об’єкті та запис за все на жорсткий диск одночасно проводиться.

Установка такого комплекту відеоспостереження за магазином, дозволяє власнику контролювати ситуацію не тільки з кабінету, де встановлений монітор, а й з абсолютно будь-якої точки на планеті, де є доступ до інтернету. Це дуже зручно і комфортно для людини, яка хоче бути в курсі подій свого бізнесу. Наявність такої системи також є мотиваційним фактором для співробітників, підвищує рівень ефективності і сприяє тому, що люди будуть працювати краще, відповідальніше, адже начальство має можливість перевірити їх в будь-яку секунду. Демократичні ціни і якісні послуги – все це в Ukrainian Technical Company. Ми надаємо гарантію на товари і подальшу технічну підтримку послу установки комплекту відеоспостереження для магазину. Багаторічний досвід дозволяє нам приймати правильні рішення при виборі обладнання. За роки активної діяльності ми працювали на різних об’єктах, і можемо сказати одне – абсолютно кожен вимагає індивідуального підходу. Вам не обов’язково розбиратися у всіх тонкощах і нюансах, що стосуються систем відеоспостереження. За умов необхідності її установки, найлогічніше довіритися експертам, які ефективно вирішують завдання будь-якого рівня складності. Наша репутація має особливе значення для нас. А це означає, що будь-яка робота, за яку ми беремося, буде відповідати заявленій якості і реалізується в точно заявлений термін.