Секційні автоматичні гаражні ворота: конструктивно це секції, з’єднані між собою петлями. Секції рухаються по напрямних шинах, які міцно закріплені в отворі і виведені під стелею приміщення. При відкритті гаражних воріт, всі секції по черзі виїжджають під перекриття будівлі, переміщуючись в підстельовий простір.

Шлагбауми  це зроблені у вигляді огорож спеціальні пристрої, що регулюють рух через в’їзд на територію. Ці системи перевершують інші види огороджень за своїми функціями і якостями. Найбільш поширеною різновидом шлагбаумів є автоматичні шлагбауми, які наводяться в русі за допомогою дистанційного керування.

Автоматика для воріт  це результат досягнень технічного прогресу. Перші системи не відрізнялися високою надійністю. Однак з плином часу, їх удосконалили, зробивши максимально простими, надійними і довговічними, навіть при постійній експлуатації.

Ідеальне рішення для підприємств, громадських місць і інших об’єктів, де необхідно резервувати і зберігати паркувальне місце тільки для власника або персоналу компанії, а також для обмеження і контролю доступу на багатомісні парковки і стоянки машин. Ідеальне рішення для контролю в’їзду на приватні стоянки навіть з одним машиномісцем.

Наша компанія працює на ринку України з 2000 року. За цей час наші фахівці накопичили великий досвід в монтажі гаражних секційних воріт. Ми маємо свої постійні монтажні бригади, які регулярно проходять курси підвищення кваліфікації, що дає можливість бути Вам впевненими в якості монтажу Ваших гаражних воріт.

Ми пропонуємо Вам тільки найкращих і надійних виробників AN Motors, Came, Combi, Arialdo, FAAC, GeniusMarantec, Nice,Rolling CenterSTOP-Park, Алютех. Вся продукція відповідає міжнародним сертифікатам якості. Всі гарантійні зобов’язання підтверджені офіційними постачальниками продукції в Україні, про що свідчать гарантійні талони фірм виробників і офіційних постачальників. Так само ми маємо свою власну сервісну службу, яка швидко і ефективно може забезпечити Вам сервісне обслуговування воріт або автоматики, визначити несправність і в більшості випадків усунути її на місці.

На нашому сайті представлені гаражні автоматичні ворота, такі як «Alutech / Алютех» (Білорусь), так як це оптимальне співвідношення якості німецьких панелей і не високу вартість. Так само, пропонуємо Вашій увазі кращих виробників автоматики для секційних, відкатних, розпашних воріт і шлагбаумів, таких як: CAME (Італія), FAAC (Італія) і Nice (Італія), Marantec (Німеччина), так само за Вашим бажанням ми можемо підібрати вам автоматику або ворота інших виробників, наприклад, таких як світовий лідер Hormann (Німеччина).

Гаражні ворота
Головною перевагою автоматичних воріт — є неймовірний комфорт у використанні. Вам не потрібно глушити машину, виходити з неї, відкривати ворота, знову заводити авто і закривати ворота після себе. Все робиться натисканням однієї лише кнопки на пульті ДУ.
Також, ви підвищуєте загальний рівень своєї безпеки. Справа в тому, що ви не залишаєте свою машину, поки не закриєте за собою двері. Тому, шанси на крадіжку з салону будуть мінімальними.
Гаражні ворота автоматичного типу, як правило, мають гарні ізоляційні властивості. Так що, тепло буде зберігатися всередині дуже добре. Це ж стосується і звуків, які паче не будуть доноситися з вулиці.
Важливим фактором можна вважати і економію місця. Справа в тому, що для роботи традиційних розпашних воріт потрібно вільний простір перед гаражем. А ось для автоматичних механізмів більшості типів така умова не є обов’язковою для роботи. Тому, ви можете спокійно під’їжджати до воріт впритул.
Втім, це лише основні переваги. А, кожна конкретна людина, шукає в гаражних воротах автоматичного типу саме те, що важливо для нього.

Шлагбауми
Автоматичні шлагбауми — це невід’ємний атрибут сучасного міста, ефективний і швидкий спосіб контролювати число машин, що допускаються на територію, що охороняється. Вони також підвищують імідж компаній, які піклуються про безпеку своїх співробітників, адміністративних і виробничих площ.
Прості в монтажі та використанні, автоматичні шлагбауми мають високу пропускну здатність, отже, підтримують швидкий і безперервний рух автомобільного потоку.

 

Автоматика – справжня знахідка сучасності. Погодьтеся, адже дуже зручно під’їжджати до свого гаражу і, не заглушаючи двигун, легким рухом руки відкрити ворота. Крім елементарного комфорту, автоматичні гаражні ворота – це підвищення рівня безпеки. Аналогічна ситуація, до речі, і з шлагбаумом. Ukrainian Technical Company зібрала в своєму асортименті всілякі товари з різних цінових сегментів, в результаті чого кожен може знайти найбільш відповідний варіант для себе. Де може знадобитися установка автоматичних шлагбаумів і гаражних воріт? У приватних будинках, на промислових об’єктах, в великих магазинах і так далі.

Як вибрати автоматичні гаражні ворота

У чому взагалі полягають переваги автоматичних воріт? Варто перерахувати хоча б базові плюси:

Зручність. Про комфорт використання вже було сказано вище. Все, що вам потрібно – компактний пульт дистанційного керування, які можна повісити на ключі від автомобіля. Так ви гарантовано не поїдете з дому, забувши ключі від гаража.
Довговічність вироби. Правильно обраний товар може послужити довгу службу, за умови коректної експлуатації. Фахівці Ukrainian Technical Company обов’язково розкажуть вам, як використовувати гаражні ворота автоматичні, щоб вони якомога довше були справними.
Сучасна система безпеки. Виробники не втомлюються дивувати ринок новими фішками і комплект автоматики може бути оснащений, наприклад, додаткової сигнальної лампою, світлофорами, фотоелементами і так далі. Вибирати найбільш оптимальний варіант варто за допомогою професіоналів.
Можливість демонтажу, а також ремонтопридатність цих виробів – ще одна перевага, про який варто пам’ятати.

Ключовим фактором, що обумовлює відповідність усім експлуатаційних характеристик виробу, є якість установки. Для цього дуже важливо, щоб фахівці зробили найбільш точні розрахунки, звернули увагу н всі деталі, на рівномірність отвору, наявність комунікацій, на особливості матеріалу стелі і стін і так далі. Досвідчені майстри Ukrainian Technical Company зроблять точні виміри, щоб найкращим чином встановити автоматичні гаражні ворота. Київ рясніє самими різними пропозиціями по частині автоматичних гаражних воріт: є варіанти дорогі, якщо, навпаки, дешевші. Наша компанія пропонує продукцію тих фірм, співпраця з якими ми ведемо вже довгий час, і ми впевнені в якості їх продукції. Асортимент можна назвати обмеженим, але, в той же час, в наших каталогах представлені вибрані товари.

Якщо ви, поки ще, взагалі нічого не знаєте про те, як вибирати автоматичні ворота, чим вони відрізняються, якими характеристиками повинні володіти – сміливо звертайтеся до менеджерів Ukrainian Technical Company, щоб отримати відповіді на всі ці питання. В цілому ж, звертаючи увагу на ворота гаражні автоматичні, варто пам’ятати, що ці комплекти, умовно, відрізняються між собою наступними параметрами:

інтенсивністю використання;
габаритами конструкції і вагою;
варіантом установки;
дизайнерськими особливостями.

Крім перерахованих вище переваг, які характерні автоматичним гаражним воротам, варто відзначити ще й те, що їх установка сприяє суттєвій економії простору, адже розсувні ворота вимагає наявності вільного місця перед гаражем. І ще один плюс – ізоляційні властивості воріт, що дозволяє зберігати усередині гаража оптимальний мікроклімат.

Що важливо пам’ятати про шлагбауми автоматичні

Порівняно до недавнього часу, шлагбауми використовувати в досить рідкісних випадках. Зараз же це явище повсюдне і побачити шлагбауми можна всюди: при в’їзді в торговий центр, в житловий комплекс, в гаражний кооператив, безпосередньо у двір і так далі. Їх установка направлена, перш за все, на регулювання проїзду, а також на підвищення рівня безпеки. Багато що залежить від довжини виробу, а також від комплектації продукції від виробника. Наявність цього атрибута підвищує репутацію компанії, яка його встановлює, оскільки це – показник турботи і грамотного підходу до адміністрування.

Цікавлять шлагбауми? Київ може запропонувати безліч варіантів, але важливо з першого разу вибрати правильний. Робиться це в такий спосіб:
1. Визначається довжина. Вимірюється ширина отвору, який ви хочете перегородити. Логічно, що чим менша довжина – тим нижче вартість виробу. Бувають ситуації, коли навіть найдовший шлагбаум не може перекрити весь проріз і в такій ситуації може знадобитися два шлагбаума менших розмірів. Залежно від місця установки, а також від наявності охоронців, варто звернути на вандалостійкість.
2. Інтенсивність використання. Для нормальної роботи виробу, без перегрівів і виходу з ладу, передбачений певний часовий проміжок активної роботи і час, коли шлагбаум залишається в стані спокою. У кожної моделі свої особливості і фахівці Ukrainian Technical Company обов’язково зорієнтують вас, допоможуть вибрати найбільш оптимальний варіант, відповідно до ваших цілями і потенційно необхідними пропускними здатностями.
3. Визначення способу управління, а також елементів безпеки. Вибрати шлагбаум в Києві і купити його – завдання нескладне. Головне віддавати собі звіт в тому, як по-вашому він повинен працювати. Чи буде він відкриватися за допомогою пульта дистанційного керування, або вас більше цікавить використання системи «Вільні руки» (Hands Free)? Чи хочете ви забезпечити роботу шлагбаума проксіміті-карту (надаючи безконтактний доступ), або ж вам потрібні якісь спеціальні ключі, кнопка або Кодонабірні клавіатури.

Залежно від того варіанту, який ви виберете, певний час займе безпосередньо процес установки і налаштування шлагбаума. Паркінги, в яких встановлені шлагбауми – це високоякісні і функціональні місця, що підвищують рівень довіри кожного власника транспортного засобу. Компанія Ukrainian Technical Company надає вашій увазі широкий вибір автоматичних воріт і шлагбаумів в різних цінових діапазонах, ми ж займаємося установкою, якість якої гарантуємо.