Українська Технічна Компанія пропонує послуги по монтажу систем відеоспостереження території навколо дачі або будинку.

Відеоспостереження території навколо будинку дозволяє вирішити ряд проблем пов’язаних з безпекою. По-перше, за допомогою системи відеоспостереження для будинку Ви можете вести запис всього, що відбувається і навколо, і всередині свого житла. Відповідно, якщо під час Вашої відсутності зловмисники здійснять крадіжку, Ви зможете скласти їх фоторобот і віддати в поліцію. По-друге, домашнє відеоспостереження дає можливість спостерігати за навколишньою територією, не виходячи з дому, і тримати все під контролем. Це дуже зручно, особливо в темний час доби і т. д.

Якщо Ви вже вирішили організувати відеоспостереження в приватному будинку або на дачі, Вам варто знати про ряд факторів, що впливають на вартість системи відеоспостереження для будинку:

–  Найважливіший фактор площа контрольованої переглядається території. Від цього параметра залежить, скільки камер потребують відеоспостереження для будинку і їх технічні характеристики. Чим більше охоплювана площа, тим дорожче система відеоспостереження, але тут потрібно бути уважним і економити тільки в тих місцях, де це дійсно допустимо. В іншому випадку спроектовану систему не можна буде вважати закінченою, а відеоспостереження будинку виявиться неефективним. Крім того, Ви повинні бути впевнені в тому, що вам достатньо переглядати, наприклад, тільки прилеглу до будинку область, а в перегляді дороги за парканом немає необхідності. Інакше, якщо рішення в перегляді дороги прийде після завершення основного монтажу, доукомплектация системи відеоспостереження та монтаж необхідного обладнання, обійдеться недешево.

– Визначтеся, якої якості Ви хочете отримувати картинку. Чим чіткіше картинку видають камери тим вони дорожче і відповідно дорожче вся система відеоспостереження для будинку. Камери, які можуть чітко розпізнавати автомобільні номери коштують в рази дорожче камер, які передають загальні риси руху людей.

– Якщо у Вас вдома є комп’ютер, Ви можете записувати відео на нього. Це дозволить Вам заощадити на покупці відеореєстратора, необхідно буде придбати плати відеозахоплення (які відповідно дешевше). Також Вам не доведеться купувати монітор, Ви зможете переглядати відео на своєму стандартному моніторі. Але підключивши відео до комп’ютера, будьте готові до того, що він втратить у своїй продуктивності.

Якщо перед Вами стоїть завдання убезпечити своє житло і Вам потрібна якісна і доступна охорона відеоспостереження будинку або дачі доступний і ефективний спосіб забезпечення безпеки.

Серед безлічі виробників техніки з відеоспостереження найбільш краще підійдуть для офісу і робочого простору ACTI, AXIS, Infinity, Hikvision, Samsung, SONY та ін. Техніка цих брендів прослужить довго. На всю техніку надається гарантія. Ми маємо всі необхідні ліцензії та сертифікати. Ваші вкладені гроші і очікування будуть повністю виправдані. Довіртеся нам і ви залишитеся задоволені і щасливі!

Замовити розрахунок вартості проектування та монтажу інженерних систем можна у наших фахівців по телефону +38 (044) 451-52-52, +38 (044) 451-52-55 або на сайті: storozh.ua.

 

Сьогодні мрія практично кожної людини – це заміський будинок. Багато вже реалізували свою потребу, але, на жаль, не всі можуть залишатися в ньому цілий рік. У кого-то виникає проблема з тим, як добиратися на роботу, а у деяких, такий будинок, як сезонна дача. Сьогодні, у зв’язку з обставинами, що перебувати в своєму будинку круглий рік не мають можливість багато, почастішали крадіжки в періоди відсутності господарів. І навіть якщо немає якихось дорогих речей в заміському будинку, то можуть просто псувати майно. В цілому, будь-яка з ситуацій по-особливому неприємна. Відшукати зловмисника вкрай складно, так як рідко є свідки злочину. Ukrainian Technical Company пропонує обзавестися відеоспостереженням для території навколо дачі або будинку, в місті або ж за його межами. Це допоможе вам убезпечити свою власність і контролювати те, що відбувається в режимі онлайн. Втім, переваг в таких пристроях багато, і власники, які себе поставили камери стеження, задоволені результатом. Якщо ще кілька років тому ціна таких пристроїв була «космічна», то вже сьогодні установка такого устаткування доступна будь-якому бюджету. Саме тому пора задуматися про придбання такої техніки в заміський будинок мрії.

Зовнішнє відеоспостереження буде ефективним, при правильному виборі
Встановлювати камери стеження всередині будинку – логічно. Ну куди важливіше подбати про зовнішній відеоспостереження. По-перше, наявність самих камер трохи злякає зловмисників і, цілком ймовірно, що вони передумають втручатися в ваш особистий простір, усвідомлюючи можливі наслідки. По-друге, заміські будинки і дачі часто обгороджені парканом. Тому, щоб запобігти потенційно неприємну ситуацію – досить навіть побачити процес замаху, щоб своєчасно зреагувати і викликати охорону. Стеження за територією навколо свого будинку досить популярна. Але при виборі, вкрай важливо враховувати безліч різноманітних нюансів, про які люди, що не мають раніше ніякого відношення до цієї системи, можуть навіть не замислюватися. Навряд чи хтось хоче витрачати гроші на марне пристрій, який нічим не допоможе в неприємній ситуації. Тому, якщо ви зважилися обзавестися зовнішнім відеонаглядом, зробіть правильний вибір.
1. Камера обов’язково повинна мати гарне дозвіл, інакше навряд чи можна буде ідентифікувати людину, який вліз на чужу власність.
2. Хороший, якісний, надійний корпус пристрою повинен дозволяти перебувати на вулиці техніці і зберігати її від поганих погодних умов.
3. Нічне бачення обов’язково, так як в основному, злочини на дачах і в приватних будинках відбуваються саме тоді, коли стемніє.
4. Вибір правильного кута огляду важливий і визначенням пристроїв з оптимальними параметрами під конкретно ваш випадок повинні займатися знаючі фахівці.
5. Відсутність. Розмішати таке обладнання потрібно високо, щоб ні в якому разі не було доступно будь-кому, щоб фізично не могло бути пошкоджено.

Всі ці критерії дуже важливі для ефективної роботи системи зовнішнього відеоспостереження. Але крім цього, пристрій має відповідати й іншим критеріям. Звернувшись до фахівців Ukrainian Technical Company, вашій увазі буде представлено широкий асортимент товарів, що входять в різні цінові сегменти. Ми віддаємо перевагу тільки тим виробникам, як роботи яких впевнені на 100%. Устаткування, яке представлено в наших каталогах, ми використовуємо навіть у себе вдома, на своїх приватних об’єктах. Тому з упевненістю заявляємо, що кожен може знайти у нас підходящий варіант за оптимальною ціною.

Ні в якому разі не можна забувати про важливий факт і не враховувати того, що від площі ділянки залежить і вибір комплекту для вуличного відеоспостереження. Що взагалі таке система спостереження? Це кілька камер, які підключаються до реєстратора і інтернету. Відеореєстратор займається обробкою сигналу і записує зйомку на жорсткий диск. І, в такому випадку, у власника заміського будинку або дачі з’являється можливість спостерігати за своїм володінням 24 години на добу. Причому завдяки сучасним технологіям і новим рішенням в області відеоспостереження, зробити це можна різними способами. Ваш будинок буде в набагато більшій безпеці, а життя – більш спокійною, з наявністю такої системи.
Команда компанії Ukrainian Technical Company на ринку, в цій сфері послуг, вже дуже давно і працюємо ми тільки з якісною продукцією, яку скрупульозно підбирають наші найвибагливіші фахівці. Ми, як ніхто інший, знаємо про всі нюанси вуличного відеоспостереження і запропонуємо вам пораду, для прийняття правильного і, головне, фінансово вигідного рішення. За роки активної діяльності ми вже встановили сотні систем на самих різних об’єктах, тому, сміливо заявляємо про те, що готові до роботи будь-якого рівня складності. Перш ніж приступити до вибору тієї чи іншої моделі пристрою або ж до готової системі, ми обов’язково вивчимо ваш будинок і його територію, щоб чітко спланувати всю специфіку розташування камер та іншого обладнання.

Системи відеоспостереження для будинку від компанії Ukrainian Technical Company
Чи варто перераховувати всі ті переваги, якими характеризується система відеоспостереження? Адже не дарма її встановлюють, як в квартирах, так і в приватних будинках. Причому в останніх це роблять як всередині самого будинку, так і зовні. У наших каталогах об’єднані товари різних класів, які, при цьому, відповідають заявленим потребам потенційних покупців. Безпосередньо про всю користь таких систем стеження ви вже прочитали вище, але якщо ви вже задавалися питанням і бажанням купити систему відеоспостереження для будинку, то вже, напевно, помітили, скільки всяких систем існує і усвідомили, якими непростим буде вибір.

Будинок – це ваша фортеця. І, здавалося б, для чого потрібні камери в своєму ж місці для життя? Для тих, у кого є персонал, то можливість дозволити якісь неприємні ситуації набагато простіше з доказом зйомки. А для тих, хто днями на роботі і переживає, як їх зовсім не доросла дитина проводить час вдома один, і чому не відповідає на дзвінки – прекрасна пропозиція, – встановити відеоспостереження за своїм будинком.

З якою метою б вам не знадобилася б така система, наші компетентні фахівці із задоволенням підберуть оптимальний варіант для вас, за прийнятною вартістю, а також займуться питаннями монтажу. Якщо ви зважилися на установку, ми пропонуємо свої послуги, і можемо детально описати всі етапи співпраці.
• Для початку, ми збираємо інформацію про всієї вашої території: враховуємо її розміри, специфіку висвітлення, кількість вразливих місць (до яких найпростіше підібратися зловмисникам) і так далі. Також, ми з’ясовуємо всі вимоги власника для установки системи відеоспостереження для дачі або будинку. Ми виконуємо роботи будь-якої складності і навіть з наявністю мінімального бюджету, готові запропонувати незмінно якісні рішення, які задовольнять ваші потреби.
• Складаємо детальний проект. У будь-якій справі це – важливий етап без якого не обійтися. Індивідуально для кожного, наш співробітник розробляє логічні креслення, визначається з комплектацією системи і вимальовує схему розташування.
• Безпосередньо підбір обладнання, у відповідності з усіма тими параметрами, що були визначені на попередніх етапах роботи з об’єктом.
• Установка проводиться своїми інструментами і обліковуються всі вимоги і побажання власників.
• Обслуговування. На товари, придбані у нас, ми надаємо гарантію і зобов’язуємось технічно підтримувати ваші пристрої. Також ми навчаємо користування і створюємо всі умови для того, щоб вам доставляв радість процес експлуатування і, безпосередньо, відеоспостереження для дачі.

Компанія Ukrainian Technical Company продає якісні товари від перевірених виробників. За роки активної роботи в даній сфері ми бачили самі різні системи і вирішили, що нам варто відібрати лише ті, які ми справедливо вважаємо кращими в різних цінових сегментах. В результаті, ми можемо, відповідно до ваших потреб, підібрати оптимальний варіант, який відповідає всім ключовим параметрам. Ми невпинно розвиваємося і прагнемо бути в курсі все актуальних подій. Як наслідок, ми в курсі, які нові технології відеоспостереження за будинками найбільш актуальні та ефективні. У яких системах ціна відповідає заявленій якості, а в яких – ні. Ми любимо свою роботу і вся наша діяльність спрямована на те, щоб наші клієнти відчували себе в безпеці і комфорті.