Українська Технічна Компанія пропонує послуги по монтажу систем зовнішнього відеоспостереження парковки.

У наш час охоронне відеоспостереження є найпопулярнішим технічним засобом безпеки в світі. Організація відеоспостереження значно зменшує шанси несанкціонованого проникнення на об’єкт. Система відеоспостереження має структуру, до якої входять відеокамери, записуючий пристрій (відеореєстратор) і відтворення (монітор). Відеокамери знімають навколишню територію і передають відеозображення на записуючий пристрій, яке, в свою чергу, записує те, що відбувається і виводить відео з камер безпосередньо на монітор. Всі системи охоронного відеоспостереження ділять на два типи: дротові і бездротові. Застосування тієї чи іншої технології залежить від особливостей об’єкта. Ще системи відеоспостереження поділяють на аналогові і цифрові. Цифрове спостереження в рази краще, ніж аналогове, але й ціни на цифрові системи відеоспостереження будуть вище.

Зовнішнє відеоспостереження на парковці впроваджується для контролю основних зон проходження людей і руху автотранспорту. Вона дозволяє вести онлайн-моніторинг та виявлення руху в зонах спостереження. У разі виникнення подій на парковці, система сприяє своєчасному реагуванню персоналу охорони. Все що відбулися інциденти записуються і проглядаються персоналом охорони при необхідності. Є можливість віддаленого контролю за персоналом охорони при підключенні обладнання до існуючого Інтернет-каналу.

Ми пропонуємо Вам як аналогове, так і цифрове відеоспостереження. Наша компанія займається не тільки продажем устаткування відеоспостереження, але і установкою систем відеоспостереження «під ключ». У нашому магазині Ви маєте можливість знайти великий вибір охоронних систем відеоспостереження: це і найпростіші комплекти для заміського будинку або квартири, так і дорогі та унікальні системи охорони та відеоспостереження.

Серед безлічі виробників техніки з відеоспостереження найбільш доцільні для офісу і робочого простору ACTI, AXIS, Infinity, Hikvision, Samsung, SONY та ін. Техніка цих брендів прослужить довго. На всю техніку надається гарантія. Ми маємо всі необхідні ліцензії та сертифікати. Ваші вкладені гроші і очікування будуть повністю виправдані. Довіртеся нам і ви залишитеся задоволені і щасливі!

 

Один з найважливіших елементів повноцінної системи безпеки – наявність відеоспостереження. І якщо раніше вважалося достатньою установка всередині приміщень, то зараз з’явилося усвідомлення, що куди вигідніше монтувати камери як всередині, так і зовні. Не варто переживати про те, що наявність камер негативно позначаться на зовнішньому вигляді фасаду. Сучасні виробники роблять все, що в їх силах, щоб випускати камери з цікавим дизайном. При цьому, самі вироби відрізняються максимальним захистом від вандалізму. Абсолютно будь-яке приміщення – будь це офіс, виробництво або готель, – найчастіше передбачає наявність парковки. Зовнішнє відеоспостереження цій території – дуже важливий елемент. Навіть якщо у вас стоїть шлагбаум і територію парковки обслуговує охоронна служба, камери точно не будуть зайвими.

Де встановлюють відеоспостереження парковки
• Офісні парковки. На роботу приїжджають співробітники, в офіси можуть приїжджати партнери по бізнесу, клієнти та інші гості. Транспортні засоби, які в’їжджають на стоянку, повинні охоронятися. Тут доречно використовувати кольорові відеокамери з високою роздільною здатністю. Навіть за умови достатнього світла, важливо, щоб у камери була функція інфрачервоного підсвічування. Перевагу варто віддати камерам, перегляд зйомки з якої можна переглянути через інтернет, по локальній мережі, скориставшись комп’ютером.
• Платна автостоянка. Тут відеоспостереження парковки – цілком виправдана інвестиція власника, оскільки сам факт наявності камер підвищує рівень довіри потенційних клієнтів, готових залишити свої транспортні засоби тут. Важливу роль відіграє потужність системи, можливість цілодобової зйомки, підвищена чутливість. Зображення повинно бути максимально чітким, щоб, в разі якоїсь непередбаченої ситуації, можна було використовувати відзняті матеріали. Такі камери повинні мати захист від засветов і, при цьому, давати дуже чітке зображення з чітким баченням номерів автомобілів.
• Паркінг біля будинку. Жоден власник авто не може спокійно спати, якщо його машина стоїть під вікном. І якщо раптом починає звучати сигналізація – то навіть при повному усвідомленні того, що це не ваша машина – все одно біжиш до вікна, щоб перевірити. Часто для відеоспостереження використовуються IP-камери, що дозволяють записувати відео в «хмару» або в архів на віддалений сервер. Ще одна перевага – можливість переглядати відео з будь-якого портативного пристрою, маючи лише доступ до інтернету.

Продумане відеоспостереження на парковці від Ukrainian Technical Company
Перш ніж купувати будь-які елементи або ж цілу систему відеоспостереження – важливо визначитися з тими завданнями, які покладаються на цю техніку. Люди, які не мають досвіду у вирішенні подібних завдань, часто можуть робити необачні висновки і приймати не зовсім логічні рішення, в результаті чого можуть не просто переплатити, але і отримати товар, який не буде відповідати вимогам. Саме тому варто звернутися в Ukrainian Technical Company, щоб наші досвідчені фахівці допомогли вам прийняти вірне рішення і ваше відеоспостереження на парковці повністю відповідало всім вашим очікуванням і потребам.

Лояльна цінова політика, широкий асортимент товарів, перевірені виробники і надійні постачальники, професійний монтаж і ще багато інших переваг. Ось, що чекає кожного клієнта, який звертається в Ukrainian Technical Company. Ми допоможемо на всіх етапах: від підбору приладів або системи до обслуговування відеоспостереження парковки.